Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

«Майдан. Україна. Шлях до Свободи»

Автор:

|

Жовтень 16, 2014

|

Рубрика:

«Майдан. Україна. Шлях до Свободи»

На виставці

Український інститут Америки (УІА) репрезентує мультимедійний проект «Майдан. Україна. Шлях до Свободи», де буде виставлено творіння митців — активних учасників Майдану. Будуть представлено художника Матвія Вайсберга із живописним циклом «Стіна», фотографів Ігоря Гайдая, Олександра Глядєлова, Максима Дондюка й Антона Трофимова, чиї роботи зібрали в рамках проекту в окрему фотовиставку «Майдан Сага».
Важлива частина експозиції — оригінальні артефакти з Майдану: каміння з вулиць Інститутської та Грушевського, дерев’яні й металеві саморобні щити, якими майданівці захищалися від куль і осколків гранат, пляшки з-під «коктейлів Молотова», обгорілий одяг, палиці та шоломи.
Музичним супроводом експозиції є записаний під час боїв багатогодинний брязкіт, створюваний тисячами людей, котрі ломами та лопатами роздовбували бруківку на вул. Грушевського. Також буде представлена серія протестного плакату «Я — крапля в океані» київських художників Олексія Сая та Миколи Гончарова. Документальне кінооб’єднання «Вавилон’13» дасть глядачу змогу потрапити на Майдан, зануритись у цей надзвичайний процес, почути його та побачити.
Відкриття виставки — 23 жовтня, з 18:00 до 20:00. На відкритті буде представлено музичний арт-перформанс «Музика Майдану» за участю Сергія Фоменка, лідеру гурту «Мандри» з програмою «Не спи, моя рідна земля». «Круглий» стіл із Матвієм Вайсбергом, Олександром Гляделовим та Сергієм Фоменком відбудеться 24 жовтня, з 18:00 до 20:00.
Адреса УІА: 2 East 79th Street, New York. Детальніша інформація — за телефоном: 212-288-8660, або електронною поштою: mail@ukrainianinstitute.org
Прес-служба Українського інституту Америки

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply