Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Літні табори на «Вовчій тропі»

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Літні табори  на «Вовчій тропі»

Члени Окружної таборової комісії (ОТК) зі своїми родинами вже впродовж кількох тижнів виїжджають на пластову оселю «Вовча тропа» в Іст-Четгемі (штат Нью-Йорк), аби приготувати літні табори, до яких щороку прибуває зблизька та здалеку понад 500 таборовиків. Пластові табори на «Вовчій тропі» розпочнуться 7 липня й закінчаться 28-го (табір старшого юнацтва триватиме до 21 липня). Стан таборовиків налічує більш ніж 250 учасників.

Цьогорічна таборова булава. Команданти: табiр новачок — ст. пл. вір. Меляся Лесюк, табiр новаків — ст. пл. Матей Літепло, табiр юначок — ст. пл. гет. вір. Наталка Тарасюк, табiр юнаків — ст. пл. Стефко Ставничий, табiр старшого юнацтва (Ю-2) — ст. пл. Ляриса Волощук і заступник коменданта ст. пл. Роман Чайківський. На «Вовчій тропі» також відбуваються з’їзди пластунів, ради старшого пластунства та сеньйорату й вишколи для виховників.

З 1953 року пластуни з різних куточків Америки таборують в оселі «Вовча тропа». Серед чудової природи та в товаристві друзів таборовики мають гарну нагоду збагатити своє пластове знання та досвід співжиття з однолітками. Тут народжується дружба, яка залишається на ціле життя. «Вовча тропа» є однією з кількох пластових осель у США. Це — найбільша пластова оселя й, на думку багатьох таборовиків, наймальовничіша. Гористий терен, пахучі ліси та квітучі галявини нагадують рідні Карпати. Протягом 59 років тут таборували тисячі пластунів і відбулися багатолюдні ювілейні пластові зустрічі. «Вовча тропа» є власністю Крайової пластової старшини США.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply