Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Купуймо українське в Америці!

Автор:

|

Травень 22, 2019

|

Рубрика:

Купуймо українське в Америці!


Олеся Іванишинець пропонує свіжий український хліб і соки з Галичини

Харчі з України я купую в крамниці Sunshine Deli, яку провадить Марія Опир. Крамниця має гарну українську кухню і випікає смачний український хліб. Працівники також обслуговують українські весілля й інші урочисті події. Під час останніх відвідин я вирішив, що допомагаю Україні й українським підприємцям, купуючи українське, тому й поглянув, що саме там пропонують. Ось, скажімо, трав’яні фіточаї для поліпшення діяльності нирок або простати, внормування тиску чи дихання від «Карпатської лічниці» з Івано-Франківська компанії «Екопродукт». Консервована городина представлена дуже широко: ікра кабачкова з Мошурівського консервного заводу на Черкащині, консервовані по-херсонськи томати з Білої Церкви, а також соки у великому асортименті з Городка Львівської області, томатний сік і квас із Одеси, нектари з Ніжина, цілющі води з Карпат — «Лужинська», «Поляна Квасова», «Свалява».
Звісно, в хаті потрібна олія, яку постачає до Америки компанія «Чумак», є й соняшникова олія з Зінькова на Полтавщині. Але є й особливі олії, які допомагають у подоланні різних немочів. Їх виробляють із волоських горіхів, розторопші й інших рослин у с. Горянівському Дніпропетровської області. Не можна оминути повидла й конфітюри з Могилів-Подільського й особливо великий вибір різної продукції від компанії «Верес».
Сіль, звісно, з міста Соледар на Донеччині, крупи — з Полтавщини. Й українське сало у багатьох його різновидах. Українська продукція є у багатьох спеціалізованих крамницях. Адреса ж цієї: Sunshine Deli, 415 Village Green, Rt. 18 South, East Brunswick NJ 08816.

Лев Хмельковський

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply