Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Концерти талановитих українських дітей

Автор:

|

Липень 09, 2015

|

Рубрика:

Концерти талановитих українських дітей

На концерті

Талановиті українські діти, переможці міжнародних конкурсів — дев’ятирічна Христина Михайличенко, котра була вимушена виїхати з АРК після російської окупації, і 16-річний киянин Євген Моторенко, а також відомий український маестро Дмитро Суховенко, художній директор серії концертів у Європейському парламенті у Брюсселі (Бельгія), наприкінці червня ц. р. вразили Вашинґтон віртуозною грою на фортепіано.
Кожен із музикантів виконав по чотири твори видатних українських та іноземних композиторів: «Пісню» Л. Ревуцького, «Коломийку» Н. Нижанківського та «Прелюдію про Довбуша» М. Колесси, а також трансцендентальний етюд № 4 «Мазепа» Ф. Ліста й інші. Аудиторія вітала виступи бурхливими оваціями. Особливо зворушливо прозвучала мелодія з «Орфея й Евридики» Глюка-Сгамбаті, яку п. Суховенко присвятив захисникам України.
Тоді у Вашинґтоні відбулося одразу два концерти «Музика, яка вражає»: у приміщенні Світового банку й одному з театрів Александрії, передмістя столиці США. Усі кошти, зібрані під час благодійного заходу в Александрії, було перераховано українській організації «Відповідальне майбутнє», яка опікується талановитими дітьми із родин вимушених переселенців із постраждалих від російської аґресії реґіонів України.
Для організації виступів українських виконавців у Вашинґтоні свої зусилля об’єднали посольство України в США, Асоціація українських працівників групи Світового банку, Івано-Франківський комітет Асоціації міст-побратимів м. Арлінгтон (штат Вірджинія) й американські організації місцевої української громади — культурний фонд Вашинґтонської групи, Razom, United Help Ukraine, Survivors of the War і фундація «Україна-США». Це — найбільший за кількістю учасників спільний український проект державного та громадського секторів у Вашинґтоні.
Посольство України в США

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply