Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Конкурс «Слово Шевченка живе і вічне»

Автор:

|

Травень 03, 2018

|

Рубрика:

Конкурс «Слово Шевченка живе і вічне»

На сцені учні молодших класів

Конкурс на найкраще виконання віршів Тараса Шевченка та пісень на його слова «Слово Шевченка живе і вічне» за сприяння компанії «Міст-Америка» відбувся нещодавно у Школі українознавства при Українській православній церкві-пам’ятці св. Андрія Первозванного в Сомерсеті (штат Нью-Джерзі).
Перший тур конкурсу пройшов під час концертної програми на честь Шевченківських днів. Конкурсанти виконували вірші та пісня на слова Т. Шевченка. Найкраще виконання показали Марта Галагоза з 12-го класу (пісня «Така її доля»), Анна Гакало з 6-го класу (вірш «Мені однаково»), Вероніка Наливайко з 8-го класу (пісня «Зоре моя вечірняя»), дует Вероніки Наливайко та Дарка Борси (пісня «Бандуристе, орле сизий»), Максим Дейнеко з 5-го класу (вірш «Доля»), Олександра Кальна з 6-го класу (вірш «Ой діброво, темний гаю»), Анастасія Литвин із 6-го класу (вірш «За сонцем хмаронька пливе»), тріо дівчат у складі Яни Мигаль, Тетяни Лабовки та Вероніки Наливайко (пісня «Щебетала пташечка»).
У другому турі у виразному читанні віршів відзначилися Марко Стадницький (вірш «Мені тринадцятий минало», 4-й клас), Катерина Добрич (вірш «Тече вода в синє море», 2-й клас), Роман Добрич (уривок із поеми «Марія», 3-й клас), Влад Рудий (вірш про Т. Шевченка «Чому ми забуваєм Україну?», 6-й клас) і Тимофій Рєзнік (вірш про Т. Шевченка, 2-й клас).

Слава Данищук

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply