Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

Компанія Meest взяла участь у 43-му українському фестивалі

Автор:

|

Травень 29, 2019

|

Рубрика:

Компанія Meest взяла участь у 43-му українському фестивалі
Стенд Meest на фестивалі

Каскад щорічних українських фестивалів у США вже традиційно відкрила столиця світу Нью-Йорку. 17-19 травня тут відбувався 43-й український фестиваль. Його незмінним організатором є Українська греко-католицька церква св. Юра.
Як повідомив Андрій Стасів, голова фестивального оргкомітету та директор академії Св. Юра, участь у святі взяли щонайменше 10 тис. відвідувачів та понад 500 виконавців, котрі прибули зі штату Нью-Йорк та сусіднього штату Нью-Джерзі. Серед найвідоміших колективів на сцені виступили вихованці хореографічної школи «Юність» під орудою Григорія Момота та танцювальний ансамбль «Сизокрилі» під керівництвом Орланда Пагана.
Водночас фестиваль — це не лише мистецьке дійство, а й чудова нагода зустрітися з друзями, скуштувати вареників, голубців, капусти з ковбасками й добрих пляцків. Цього року сприяла й чудова погода. «Наша громада у Нью-Йорку прагне зберегти все українське. Пісню, танці і, найважливіше, — нашу мову. Ми хочемо захистити все наше», — наголосив п. Стасів.
У цьому святі національної культури, музики, танцю та кухні на Мангеттені взяла участь і компанія Meest. Її представники, репрезентуючи послуги компанії, активно дарували гостям фестивалю сувеніри разом із свіжим числом тижневика «Міст», а також провели безкоштовний розіграш цінних призів. У підсумку володарем відеокамери GoPro став Тарас Гривник, а музичної колонки Echo — Анна Булавіна. Головний приз, камера, вручили дітям переможця — сину Яремі та доньці Олені у відділенні компанії Meest у Кліфтоні, а музичну колонку надіслали її володарці через структури компанії. Meest також братиме участь і в інших українських фестивалях, на яких репрезентуватиме свої послуги після ребрендингу.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply