Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Компанія Meest на фестивалі у Стемфорді

Автор:

|

Вересень 11, 2019

|

Рубрика:

Компанія Meest на фестивалі у Стемфорді
Переможці лотереї зі своїми призами

Уже традиційно участь в осінньому циклі українських фестивалів у США компанія Meest розпочинає зі Стемфорда. Минулої неділі тут, у штаті Коннектикут, відбувся вже 52-й Український щорічний єпархіальний фестиваль, який об’єднує відразу десять українських католицьких парафій цього штату та околиць штату Нью-Йорк.
Організатори називають цей урочистий захід святом української ідентичності та культури. Фестиваль продовжує проводитися завдяки тривалій підтримці та посвяті мирян і духівництва. Дехто з членів його теперішнього організаційного комітету, який тепер очолює Роман Станіславський, брав участь у підготовці фестивального дійства зі самого початку, з 1965 року, а інші — знову і знову поверталися для допомоги в його проведенні. Першим головою оргкомітету фестивалю був Роман Гижій, після нього цю посаду займали Мирон Дмитерко, Михайло Рудий, Любомир Чубатий і Дональд Горбатий. За роки свого існування комітет зібрав майже пів мільйона доларів на потреби установ Стемфордської єпархії. Зокрема, під час торішнього фестивалю зібрали 10 тис. USD для семінарії Святого Василія, українського музею та бібліотеки.
До проведення цьогорічного фестивалю у Стемфорді разом із Романом Станіславським, головою оргкомітету, долучилися Дональд Горбатий, голова ради фестивалю та члени оргкомітету Мар’яна Дібрович, Олена Станіславська та Глорія Горбата. Гарного настрою всім, хто прибув на свято, додавала чудова погода, смачна українська кухня та прекрасні мистецькі виступи, серед яких були заслужена артистка України Ірина Лончина, Віктор Сидір, танцювальний ансамбль «Калинонька» й інші, а вечірню забаву провадив музичний гурт «Галичани».
На фестивальному подвір’ї постійно й особливо людно було біля оновленого у зв’язку з ребрендингом намету компанії Meest. Представники компанії, яка вже понад 30 років надійно служить українській громаді, активно рекламували її послуги, дарували гостям сувеніри та свіже число тижневика «Міст». Значне зацікавлення викликав безкоштовний розіграш цінних призів. Відвідувачі фестивалю жваво реєструвалися для участі у цій лотереї. А відтак за її підсумком головний приз — ігрову приставку PS4 — виграв Юрій Явдошняк, навушники Solo Beats дісталися Романові Верхняку, а музичну колонку одержало подружжя Богдана й Ірини Копистинських. Цікаво що п. Ірина зі самого початку вірила у виграш і з нетерпінням чекала самого розіграшу, кілька разів підходила до намету поцікавитися чи ще не починаємо, й за підсумками розіграшу щаслива поїхала додому з чудовим призом.
Наступний український фестиваль, в якому братиме участь компанія Meest, відбудеться у Пассейку наступної неділі, 15 вересня.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply