Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Компанія Meest-America на фестивалі в Йонкерсі

Автор:

|

Червень 22, 2017

|

Рубрика:

Компанія Meest-America на фестивалі в Йонкерсі

Йонкерчанкам подобається тижневик «Міст»

Другий рік поспіль компанія Meest-America була представлена на українському фестивалі церкви Св. архістратига Михаїла у м. Йонкерс (штат Нью-Йорк). Сам фестиваль тут відбувався вже 32-й раз і традиційно тривав аж три дні. Представники компанії брали участь у ньому і в суботу, і в неділю.
Попри те, що в суботу через дощ початок фестивального дійства дещо затримався, відбулося воно на славу. Біля намету Meest-America на всіх фестивалях людно, адже тут можна дізнатися необхідну інформацію про послуги, які надає компанія, одержати пам’ятний сувенір, свіже число газети «Міст», а також узяти участь у розіграші цінних призів. А цього разу увагу гостей фестивалю привертало ще й те, що до представників Meest-America приєднався Роман Волицький, представник у США волонтерського руху «Україна понад усе», що допомагає українським бійцям, котрі воюють на сході України.

Виступає ансамбль танцю «Барвінок»

Про цього відомого в Україні американського волонтера написано багато, торік, коли він повертався з фронту, в Запорізькій області на нього здійснили звірячий напад проросійські найманці. Але це не зупинило п. Романа, й зараз він активно продовжує волонтерську справу. Гості фестивалю мали можливість побачити національні стяги з підписами відомих воїнів і командирів, а також шеврони багатьох українських військових підрозділів, які захищають Батьківщину від російських окупантів. Біля намету побували багато відомих осіб, серед котрих був і Мамука Мамулашвілі, командир «Грузинського леґіону» Збройних сил України, котрий зараз перебуває у США.

Волонтер Р. Волицький, комбат М. Мамулашвілі та маркетинґовий
менеджер Ю. Вовк

Варто зазначити, що українська громада в Йонкерсі привітна, дружна та патріотична. Її представники активно підтримували волонтерський рух своїми пожертвами і, звісно, цікавилися призами, які підготувала для них компанія Meest-America. Головний із них — два авіаквитки в Україну та безкоштовна екскурсія на двох в одному з міст України — Львові, Києві або Одесі. Розіграш цього призу відбувається в рамках в акції Discover Ukraine Draw. Тож багато хто вирішив узяти в ній участь і заповнити анкету безпосередньо на фестивалі. Всі інші можуть це зробити до 30 червня на сайті компанії www.meest.us/discoverukraine.
А безпосередньо на фестивалі було визначено трьох переможців у вже традиційному для такого свята розіграші трьох цінних призів від компанії Meest-America. Щасливим власником головного — камери GoPro — стала Людмила Сокол, безкоштовне авіавідправлення посилки в Україну дісталося Ігорю Опришку, а безкоштовне морське перевезення — Зоряні Матвійчук.
Компанія Meest-America сердечно вітає переможців і запрошує всіх до участі в наступних розіграшах призів, які відбуватимуться на інших українських фестивалях.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply