Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Клуб драми академії Св. Юра представляє казку «Баба Яга»

Автор:

|

Травень 15, 2019

|

Рубрика:

Клуб драми академії Св. Юра представляє казку «Баба Яга»
Афіша вистави

У четвер, 30 травня, о шостій годині вечора, Драматичний клуб академії Св. Юра представить на розсуд батьків, студентів, вчителів та українсько-американської громади виставу-казку «Баба Яга». Вона є адаптацією відомої української народної казки, що розказує про дівчину Калину, яку зла мачуха Явдоха відправила в ліс до хатини Баби Яги. Дорогою Калина зустрічає різних істот із української міфології та героїв українського фольклору, як от лісових духів і тварин, що розмовляють.
У цьогорічній виставі беруть участь більше 30 студентів. Більшість із них — як актори, додатково є ще два керівники сцени, ті, хто робить зачіски, макіяж, виготовляє реквізити та декорації. Виставу очолює Ліза Донован, учитель соціальних дисциплін і директор Клубу драми. Ірина Чуян, учитель ESL, опікується дизайном і виготовленням костюмів, а також асистує директору вистави. Цього року доктор Кімберлі Галверсон, учитель математики, надає неоціненну допомогу в створенні декорацій. Студенти після основних занять у школі зі задоволенням відвідують репетиції вистави та допомагають у підготовці до неї.
«Цього року вистава буде довшою та складнішою, ніж торік, і вимагатиме набагато більше відданості від студентів, — каже п. Донован. — Однак відчуваю, що завдяки неймовірній зацікавленості студентів та їхній співпраці ми підняли планку якості. Учні також набувають безцінних навичок і вивчають уроки життя».
Запрошуємо усіх прийти на це дійство. Гарантуємо, що спогади про нього залишаться надовго.

Андрій Стасів

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply