Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

«Казка» збирала кошти для талановитих українців

Автор:

|

Липень 03, 2019

|

Рубрика:

«Казка» збирала кошти для талановитих українців
Гурт «Казка»

В Українському інституті Америки у Нью-Йорку відбувся благодійний вечір «Коктейлі з «Казкою». На заході відомий український гурт та волонтери Razom for Ukraine зібрали додаткові кошти на фінансування участі команд обдарованої української молоді в наукових олімпіадах. «Була мета зібрати додаткові кошти на проєкт і мати можливість покривати більше олімпіад — не лише фізику, астрономію, але й хімію та інші дисципліни», — пояснила Люба Шипович, засновниця проекту Razom Ticket.
Вона розповіла, що проект Razom Ticket це, з одного боку, квиток для талановитих українців у життя, а з іншого — практично придбання транспортних квитків для поїздок команд учасників на олімпіади. «Торік ми підтримали проведення всеукраїнських олімпіад з фізики й астрономії, підготовку команди для участі у міжнародній олімпіаді з фізики й участь українських команд у міжнародних олімпіадах із фізики й астрономії. Цього року вже оплатили всеукраїнську олімпіаду з фізики», — зазначила активістка.
Вона додала, що цього літа готується міжнародна олімпіада з фізики, а восени — дві міжнародні олімпіади з астрономії, куди поїдуть українські команди. Активістка подякувала всім, хто прийшов на захід і придбав квитки, підтримавши проєкт для талановитих дітей в Україні. Вона також висловила вдячність гурту «Казка».
«За півтора року існування проєкту вдалося зібрати майже 25 тис. USD, із яких 14 тис. USD уже витратили на оплату проживання, харчування учасників олімпіад, журі, і на невеликі нагороди для переможців олімпіад, оскільки від держави вони отримують лише паперові грамоти, а хотілося зробити дітям приємно», — зауважила п. Шипович.
Під час заходу відбулося спілкування з учасниками гурту «Казка» Олександрою Зарицькою, Дмитром Мазуряком, Микитою Будашем за модерування Дори Хом’як. Крім цього, гості могли зіграти в лотерею, придбавши квиток за 20 USD і взявши участь у розіграші футболок із автографом гурту, дисків і квитків на концерт, який «Казка» після цього у Нью-Йорку. Загалом на благодійній вечірці зібрали 4,5 тис. USD, ще 10 тис. USD гурт «Казка» пожертвував із прибутку від свого концерту в Нью-Йорку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply