Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Іван Турик — переможець акції від Meest-America

Автор:

|

Липень 20, 2017

|

Рубрика:

Іван Турик — переможець акції від Meest-America

о. Іван Турик

Підбили підсумки акції Discover Ukraine Draw, яку в США проводила компанія Meest-America спільно з поштовою агенцією International Post Service «Галичина». Розіграш двох авіаквитків в Україну та безкоштовної екскурсії на двох в одному з міст України (Львові, Києві або Одесі) відбувся 6 липня і відеозвіт про нього відразу було розміщено на сторінці компанії Meest-America у Facebook. А нещодавно в приміщенні компанії вручили й сертифікат на виграш переможцю цієї акції.
Ним став о. Іван Турик, настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці в м. Перт-Амбої (штат Нью-Джерзі). Сертифікат на виграш йому вручив Юрій Вовк, маркетинговий менеджер компанії. Цікаво, що анкету на участь в акції Discover Ukraine Draw о. Іван заповнив на українському фестивалі саме в Перт-Амбої, і як каже, не стільки від бажання перемогти, скільки хотів заохотити своїм прикладом інших гостей фестивалю брати участь в акції. За словами священика, йому щастить на виграші і за шість років перебування на парафії в церкві Успіння Богородиці у різних лотереях він виграв три телевізори, iPad, DVD-плеєр. Щоправда, скористався лише планшетом, бо решта призів передав на потреби школи та церкви.
Теперішній виграш, каже о. Іван, для нього несподіваний, бо не розраховував на перемогу, і приємний, адже це був загальноамериканський розіграш, який відбувався в межах усіх штатів. Крім цього, його особливістю було те, що для участі непотрібно було фінансових вкладень, а лише докласти трошки зусиль, щоб заповнити анкету. «Бог завжди готовий допомогти, але людина має для досягнення бажаного також докласти зусиль», — каже з цього приводу парох, а також заохочує брати участь в українських фестивалях, де можна не тільки одержати естетичну та духовну насолоду, а й мати матеріальні надбання.
Іван Турик ще не знає коли й як скористається своїм виграшем — священик собі не належить, а пропозиція діє впродовж року. Але каже, що вже 17 років не був на Різдвяні свята вдома в Україні й якби випала така нагода, з радістю скористався б одним із квитків в Україну саме в цей час, а другий готовий подарувати комусь із друзів чи парафіян, котрі склали б йому товариство.
Компанія Meest-America щиро бажає о. Івану, щоб так воно й сталося і ще раз вітає його з перемогою в акції Discover Ukraine Draw.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply