Новини для українців всього свту

Monday, May. 17, 2021

Інструкції щодо проведення лотереї з розіграшу диверсифікаційних віз на 2014 рік

Автор:

|

Жовтень 18, 2012

|

Рубрика:

Інструкції щодо проведення лотереї з розіграшу диверсифікаційних віз на 2014 рік

Лотерея в межах схваленої Конґресом Програми диверсифікаційних імміґраційних віз проводиться Державним департаментом щороку згідно з розділом 203(с) Акту про імміґрацію та громадянство (АІГ). У розділі 131 АІГ від 1990 року (Pub. L. 101-649) містяться поправки до розділу 203 АІГ, які передбачають новий клас імміґрантів — так званих «диверсифікаційних імміґрантів» (ДВ-імміґрантів). Для розіграшу в Програмі ДВ-2014 виділено 50 тис. віз.

Щорічна Програма ДВ дає змогу отримати диверсифікаційну імміґраційну візу США особам, які відповідають простим, але жорстким критеріям. Виграшні заявки в розіграшах диверсифікаційних віз обираються комп’ютером випадковим чином за принципом лотереї. Проте самі візи розподіляються між шістьма географічними зонами таким способом, що більша їх частка припадає на реґіони з нижчим рівнем імміґрації до США. Візи не розподіляються серед країн, із яких до США на постійне проживання за п’ять останніх років виїхало понад 50 тис. осіб. Жодна з країн, громадяни яких допускаються до участі в розіграші, не може претендувати більш ніж на 7 % загальної щорічної кількості диверсифікаційних віз.
Що ж до лотереї ДВ-2014, то в ній не братимуть участь вихідці з країн, із яких до США за п’ять попередніх років імміґрувало понад 50 тис. осіб. До переліку входять Банґладеш, Бразилія, Канада, Китай (материкова частина), Колумбія, Домініканська Республіка, Еквадор, Сальвадор, Гаїті, Індія, Ямайка, Мексика, Пакистан, Філіппіни, Перу, Польща, Південна Корея, Велика Британія (крім Північної Ірландії) включно зі залежними територіями та В’єтнам. Особи, які народилися в Гонконгу, Макао й Тайвані, допускаються до участі в Програмі. У Програмі ДВ-2014 до списку країн-учасниць була включена Гватемала.
Для того, щоби підвищити ефективність і безпеку Програми диверсифікаційних віз, із 2005 року Держдепартамент США запровадив систему електронної реєстрації учасників розіграшу. Держдепартамент використовує спеціальні технології й інші засоби, щоб ідентифікувати осіб, які вдаються до шахрайства з метою нелегальної імміґрації, або тих, хто надсилає більше, ніж одну заявку.

Період реєстрації учасників розіграшу диверсифікаційних віз
Заявки на участь у розіграші ДВ-2014 потрібно подати в електронному вигляді в період із 12.00 за східним літнім часом (GMT-4) 2 жовтня до 12.00 за східним літнім часом (СЛТ) 3 листопада 2012 року. Апліканти можуть знайти електронну форму заявки на участь у диверсифікаційній лотереї на www.dvlottery.state.gov протягом реєстраційного періоду. Заявки в паперовому вигляді не прийматимуться. Ми рекомендуємо аплікантам не чекати до останнього тижня реєстраційного періоду для подачі заявки. Велика кількість заявок може призвести до затримок із їх обробкою. Заявки не будуть прийматися після 12.00 за
східним літнім часом 3 листопада 2012 року.

Вимоги до претендентів
Ви маєте бути вихідцем з однієї зі зазначених у переліку країн, вихідці з яких допускаються до участі в Програмі ДВ. У більшості випадків такою країною є та, у якій ви народилися. Проте існують ще два шляхи, за якими ви можете бути допущеними до участі. Перший: якщо ви народились у країні, вихідці з якої не допускаються до участі в Програмі, але ваша дружина/чоловік народилася/народився в країні, вихідці з якої можуть брати участь у розіграші, то ви можете зазначити у відповідній графі країну, у якій народилася/народився дружина/чоловік, за умови, що ви та ваш чоловік/дружина отримають візи й виїдуть до США одночасно з вами. Другий: якщо ви народились у країні, вихідці з якої не допускаються до участі в Програмі, але жоден із ваших батьків не народився в цій країні й постійно не проживав на момент вашого народження, то ви можете вважатися вихідцем із країни, де народився один із ваших батьків, якщо це – країна, вихідці з якої допущені до участі у ДВ-2014.
Ви повинні мати освіту або професійну підготовку, яка відповідає умовам Програми ДВ. Освіта або професійна підготовка: ви повинні АБО закінчити середню школу чи її еквівалент, яким вважається успішно закінчений курс 12-річної початкової та середньої освіти, АБО мати впродовж п’яти останніх років дворічний робочий стаж, який вимагає не менш ніж два роки професійно-технічної підготовки. Ви можете знайти посилання
на перелік професій у базі даних Міністерства праці США O*Net OnLine), представники яких допускаються до участі в Програмі. Якщо ви не відповідаєте цим вимогам, вам не слід подавати заявку на участь у Програмі ДВ.

Процедура подання заявки на участь у ДВ-2014
Державний департамент буде розглядати лише заявки, подані у вигляді електронної реєстраційної форми (ЕРФ/E-DV), заповненої на сайті www.dvlottery.state.gov протягом реєстраційного періоду з 12.00 за СЛТ 2 жовтня до 12.00 за СЛТ 3 листопада ц. р.
* Усі заявки претендента будуть дискваліфіковані, якщо від його імені буде отримано більше за ОДНУ заявку, не залежно від того, хто їх надішле. Ви можете подавати заявку самі або довірені особи можуть подати заявку від вашого імені. Звертаємо вашу увагу на те, що участь у Програмі ДВ є БЕЗКОШТОВНОЮ.
* Якщо заявка зареєстрована правильно й успішно, на дисплеї з’явиться підтвердження, яке міститиме ім’я й унікальний номер-підтвердження. Ви маєте роздрукувати це підтвердження для власних потреб, використовуючи друкувальну функцію свого веб-браузера, і зберегти код-підтвердження. Починаючи з 1
травня 2013 року ви матимете можливість самостійно перевірити статус своєї заявки за допомогою Електронної системи перевірки статусу (ЕСПР), натиснувши на лінк «Перевірка статусу заявки» на сайті www.dvlottery.state.gov і ввівши ваш унікальний номер-підтвердження й особисту інформацію. Надзвичайно важливим є збереження номеру-підтвердження, тому що ЕСПР буде єдиним способом інформування вас про
виграш у ДВ-2014, надання інструкцій про подальші дії,та повідомлення про вашу співбесіду на отримання імміґраційної візи.
* Заявки в паперовому вигляді не прийматимуться. Узяти участь у Програмі ДВ-2014 можна, лише заповнивши вже згадану електронну форму.
У вашій заявці слід вказати вашого чоловіка або дружину, а також усіх неодружених дітей віком до 21 року, не залежно від того, чи вони проживають із вами й чи мають намір імміґрувати в США разом із вами. Виняток становлять діти, що вже є громадянами США або мають статус постійного мешканця США. Дружині/чоловіку та/або дитині, які вже є громадянами США чи постійними мешканцями США, не потрібна імміґраційна віза. Однак ви все одно повинні долучити їх і їхні фотокартки до своєї заявки. Якщо ви не надасте інформації
щодо вашої дружини/чоловіка та/або дитини/дітей, вашу заявку буде дискваліфіковано.
Надзвичайно важливим є надання всіх необхідних фотокарток. Заявку буде дискваліфіковано, якщо до неї не буде докладено всіх необхідних фотокарток. До заявки потрібно прикласти недавно зроблені фотокартки: претендента; його/її дружини/чоловіка; кожного з їхніх дітей віком до 21 року (на момент подання
електронної заявки), включаючи рідних, усиновлених у встановленому законом порядку та пасинків і пасербиць, навіть якщо діти живуть окремо від претендента й не мають наміру імміґрувати до США за диверсифікаційними візами.
Якщо фотокартки Вашої дружини/чоловіка та кожної дитини не будуть надані, заявка вважатиметься неповною. Така заявка не буде прийнята й її потрібно буде подавати повторно. Групові або сімейні фотокартки не прийматимуться; кожен член сім’ї має бути сфотографований окремо.
Якщо до заявки не буде додано всіх необхідних фотокарток, заявку основного претендента буде дискваліфіковано й у візі буде відмовлено всім особам, які супроводжують основного претендента. Заявка буде дискваліфікована, якщо буде визначено, що прикріплені до неї фотокартки зроблені давно, або над ними проводилися маніпуляції (зміни), або вони не відповідають вимогам, які подаються нижче.

Інструкції для подачі цифрових(графічних) фотокарток
Усі фотокартки (претендента, його/її дружини/чоловіка та кожного з їхніх дітей) у вигляді окремих графічних файлів прикріплюються до електронної форми реєстрації (ЕРФ) і відсилаються разом із нею глобальною мережею. Графічні файли можна отримати за допомогою цифрової фотокамери або шляхом сканування фотокартки за допомогою цифрового сканера. Графічний файл повинен відповідати поданим нижче композиційним і технічним специфікаціям.
Перед подачею заявки на участь заявники можуть перевірити відповідність своїх фотокарток усім вимогам, скориставшись лінком фото-перевірки, розміщеним на веб-сайті Е-DV. Фотоперевірка надає додаткові технічні поради щодо композиційних особливостей фотокартки, а також приклади правильних і неправильних фотокарток.
Композиційні особливості: поданий цифровий знімок повинен відповідати наступним композиційним специфікаціям. В іншому разі його не буде прийнято до розгляду.
Розташування голови: особа має дивитися прямо в об’єктив; голова не має бути нахилена, опущена або піднята вгору; зображення голови (виміряне від верхньої частини голови включаючи волосся до нижньої частини підборіддя) повинне займати від 50 до 69 % висоти знімка. Висота, на якій розміщені очі (виміряна від нижньої частини знімка до рівня очей) повинна бути на рівні від 56 до 69 % висоти знімка.

Зразок розміщення голови на фотокартці

Ви можете ознайомитися зі зразками фотокарток на Інтернет-сторінці: Photo Requirements

Тло: фотокартка повинна бути на світлому нейтральному тлі; темне або рясне тло є неприйнятним.
Фокус: фотокартка має бути сфокусованою.
Прикраси: фотокартки, на яких особу зображену в сонцезахисних окулярах або інших аксесуарах, які затуляють обличчя, не прийматимуться.
Головні убори: фотокартки претендентів у головних уборах можуть бути прийнятими до розгляду тільки у разі, якщо такі убори є частиною релігійних вірувань. Навіть тоді вони не повинні закривати частин обличчя; фотокартки претендентів у племінних або інших головних уборах, що не мають суто релігійного призначення, не будуть прийматися до розгляду; фотокартки військовослужбовців, пілотів, інших службовців, що носять уніформу, у військових головних уборах не будуть прийматися до розгляду.
Подання кольорової фотокартки (глибина кольору 24 біт) є обов’язковим. Фотокартки можуть бути отримані за допомогою цифрової фотокамери або відскановані й збережені у файл на комп’ютері. Якщо ви користуєтеся сканером, його потрібно налаштувати на глибину кольору 24 біт. Згідно з вимогами ДВ-програми, кольорові фотокартки повинні бути відскановані з використанням лише таких налаштувань. Нижче зазначено додаткові вимоги до сканування.
Технічні специфікації: подана цифрова фотокартка повинна відповідати нижчезазначеним специфікаціям, інакше система автоматично відмовить у прийнятті ЕРФ заявки та надішле повідомлення відправнику.
Новий цифровий знімок. Для того, щоб зробити новий цифровий знімок, треба виконати такі вимоги: формат графічного файлу – JPEG; розмір графічного файла – максимальний розмір 240 кілобайтів; роздільна здатність – 600 пікселів у висоту на 600 пікселів у ширину. Глибина кольору: фотокартка повинна бути кольоровою
(24 біти кольору). Чорно-білі та монохромні зображення з глибиною кольору 24 біти та фотокартки у
відтінках сірого кольору з глибиною кольору 8 бітів не прийматимуться.
Сканування поданих фотокарток. Перед скануванням фотокартки потрібно пересвідчитися, що вона відповідає композиційним вимогам, зазначеним вище. Якщо фотокартка відповідає вимогам щодо кольору та композиційності, відскануйте її, згідно з такими специфікаціями: роздільна здатність сканера – 300 точок на дюйм (300 dpi); формат графічного файла: знімок має бути у форматі JPEG; розмір зображення – максимум 240 кілобайтів; роздільна здатність зображення – 600×600 пікселів; глибина кольору – 24 біти кольору (чорно-білі, монохромні та фотокартки у відтінках сірого кольору не прийматимуться).

Інформація для реєстраційної форми
Для того, щоби подати заявку на участь у лотереї ДВ-2014, існує лише один спосіб. Необхідно подати форму DS 5501 (електронна візова диверсифікаційна форма), яку можна заповнити лише на EDV сайті:
www.dvlottery.state.gov. Якщо реєстраційна форма буде заповнена не повністю, заявку претендента буде дискваліфіковано.
УВАГА! Державний департамент США закликає всіх учасників не дозволяти нікому втручатися в процес Диверсифікаційної лотереї. Пам’ятайте: Державний департамент США ніколи не вимагає участі агенції в заповненні анкети на Green Card. Участь у Диверсифікаційній лотереї завжди безкоштовна. Якщо ви все ж таки користуєтесь послугами посередників, то повинні бути присутніми при заповненні заявки. Ви також маєте зберегти лист-підтвердження й унікальний номер-підтвердження. Посередники можуть спробувати заволодіти номером-підтвердженням, для того щоби незаконно вимагати гроші або послуги в обмін на інструкції про подальші дії, які повинні бути вислані безпосередньо вам.
При заповненні реєстраційної форми, претенденти повинні надати таку інформацію:
1. ПОВНЕ ІМ’Я — прізвище, ім’я, по батькові.
2. ДАТА НАРОДЖЕННЯ — число, місяць, рік.
3. СТАТЬ — чоловіча або жіноча.
4. МІСТО/СЕЛО, У ЯКОМУ НАРОДИВСЯ.
5. КРАЇНА, В ЯКІЙ НАРОДИВСЯ, — назва країни повинна відповідати сучасній назві країни, у якій народився аплікант.
6. КРАЇНА ПОХОДЖЕННЯ ДЛЯ ДВ ПРОГРАМИ — країна походження зазвичай збігається з країною народження. Країна походження не пов’язана з країною проживання. Якщо ви народились у країні, яка не допускається до участі в Програмі ДВ, будь ласка, перегляньте інструкції щодо інших шляхів, за якими ви можете бути допущені до участі. Додаткову інформацію щодо країни походження можете знайти в розділі «Типові питання» (№1).
7. ФОТОКАРТКА ПРЕТЕНДЕНТА — див. технічну інформацію стосовно специфікацій зображень. Якщо у вас є дружина/чоловік і діти, обов’язково додайте їхні фотокартки. Див. питання 3 у переліку типових питань.
8. ПОШТОВА АДРЕСА — адреса, місто/село, район/графство/провінція/штат, поштовий індекс, країна.
9. КРАЇНА, У ЯКІЙ ВИ МЕШКАЄТЕ СЬОГОДНІ.
10. НОМЕР ТЕЛЕФОНУ (якщо є).
11. АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ: надайте електронну адресу, до якої ви маєте прямий доступ. Ви не отримаєте офіційного листа про виграш на цю адресу. Однак якщо ваша заявка стане виграшною й ви надішлете відповідь-підтвердження виграшу через ЕСПС, то отримаєте повідомлення електронною поштою від
Консульського центру Кентуккі (КЦК) про те, що деталі щодо співбесіди на отримання імміґраційної візи доступні через лінк «Перевірка статусу заявки». КЦК не надсилає повідомлень про виграш у лотереї, проте може зв’язатися з вами через указану електронну адресу для уточнення деяких даних.
12. Вкажіть найвищий РІВЕНЬ ОСВІТИ, який ви отримали, вибравши один із варіантів: (1) лише початкова освіта, (2) незакінчена середня освіта, (3) середня освіта, (4) середня спеціальна освіта, (5) незакінчена вища освіта, (6) вища освіта, (7) магістратура, (8) ступінь магістра, (9) аспірантура, (10) ступінь кандидата або
доктора наук.
13. СІМЕЙНИЙ СТАН — неодружений/на, одружений/на, розлучений/на, удівець/удова, офіційно проживаю окремо.
14. ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ — ОБОВ’ЯЗКОВО: ім’я, дата й місце народження вашої дружини/чоловіка та всіх рідних дітей. Також треба вказувати дітей, усиновлених у встановленому законом порядку, пасинків і
пасербиць (окрім тих, які вже є громадянами США або мають право на постійне проживання в США), навіть якщо ви вже не перебуваєте у шлюбі з батьком/матір’ю дитини або якщо дружина/чоловік або дитина мешкають окремо від вас і не планують імміґрувати до США разом із вами. Слід мати на увазі, що діти, яким виповнився 21 рік і більше, а також діти, які перебувають у шлюбі, не мають права на отримання диверсифікаційних віз. Однак закон США передбачає деякі винятки: якщо ви подали електронну заявку ДВ до того, як вашій неодруженій дитині виповниться 21 рік, і 21 виповнюється до моменту отримання візи, у процесі обробки візової справи дитина вважатиметься такою, що ще не досягла 21-річного віку. Вам не потрібно зазначати в заявці дружину/чоловіка або дитину, які вже є громадянами США чи мають статус постійного мешканця США, оскільки вони не кваліфікуються на отримання імміґраційної візи. Якщо претендент не надасть інформації про всіх своїх дітей, його заявка буде дискваліфікована.
15. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДРУЖИНУ/ЧОЛОВІКА — ім’я, дата народження, стать, місто/село, у якому народилася/народився, фотокартка. Якщо претендент не надасть інформації про дружину/чоловіка, його заявка буде дискваліфікована. Ви повинні вказувати дані дружини/чоловіка, навіть якщо плануєте розлучатися до отримання візи типу ДВ.
16. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІТЕЙ — прізвище, ім’я, дата народження, стать, місто/село, країна, де народився/народилась, фотокартка; включіть усіх дітей, зазначених у пункті 14.

Відбір претендентів
Із-поміж правильно заповнених заявок за допомогою комп’ютера випадковим чином відбиратимуться виграшні. Усі претенденти на отримання диверсифікаційної візи (ДВ-2014) повинні самостійно перевіряти статус заявки на сайті Е-DV за лінком «Перевірка статусу заявки». Починаючи з 1 травня 2013 року до 30 червня 2014 року претендентів, заявки яких виявляться виграшними, буде повідомлено про це за допомогою ЕСПС на сайті: www.dvlottery.state.gov. Вони будуть адресовані на сторінку-підтвердження, де отримають додаткові інструкції, включаючи інформацію про розміри витрат, пов’язаних з оформленням імміґраційних документів. ЕСПС буде ЄДИНИМ засобом інформування вас про виграш ДВ-2014, надання інструкцій про подальші дії та повідомлення про вашу співбесіду на отримання імміґраційної візи. Переможців лотереї НЕ повідомляють про виграш електронною поштою. Претенденти, заявки яких не буде відібрано, зможуть дізнатися про це за допомогою ЕСПС. Посольства й консульства США не матимуть змоги надати перелік відібраних претендентів. Дружини/чоловіки відібраних претендентів і їхні неодружені діти віком до 21 року також матимуть право звернутися по візи, для того щоби супроводжувати головного претендента або приєднатися до нього. Візи, що розігруються в рамках Програми ДВ-2014, будуть видаватися з 1 жовтня 2013 року до 30 вересня 2014 року.
Обробка й видача диверсифікаційних віз переможцям, які відповідають вимогам, і членам їхніх сімей, які перебувають на їхньому утриманні, повинна бути завершена до опівночі 30 вересня 2014 року. За жодних
обставин диверсифікаційні візи не можуть бути видані або затверджені після цієї дати. Також зауважте, що члени сім’ї не можуть отримати диверсифікаційні візи для возз’єднання з основним заявником в США після цієї дати.
Щоб отримати візу, претенденти, відібрані випадковим чином під час розіграшу, повинні відповідати ВСІМ вимогам, які висуваються до потенційних імміґрантів законодавством США. Такі вимоги можуть значною мірою підвищити рівень необхідної ретельності та збільшити час, потрібний на обробку справ учасників-вихідців із деяких країн, зазначених у цьому документі, включаючи, але не обмежуючись, країни, які вважаються спонсорами тероризму.
Важлива примітка. Участь у щорічній ДВ-лотереї – абсолютно безкоштовна. Державний департамент США не стягує плати за подання заявки. Уряд США не співпрацює із жодними консультантами чи приватними фірмами у проведенні ДВ-лотереї. Будь-які посередники чи інші особи, котрі пропонують свою допомогу у підготовці вашої справи для участі у ДВ-лотереї, чинять це без згоди та дозволу на це уряду США. Використання послуг посередників або сторонньої допомоги для участі у ДВ-лотереї є рішенням самого претендента. ЄДИНОЮ інтернет-сторінкою, де можна офіційно зареєструватися на участь у Програмі ДВ, є www.dvlottery.state.gov.
Правильно та кваліфіковано заповнена форма, надіслана в електронному вигляді самим претендентом має такі самі шанси бути відібраною комп’ютером, як і форма, заповнена для претендента посередником за певну оплату й надіслана в електронному вигляді. Кожна форма, отримана протягом реєстраційного періоду, матиме рівноцінний шанс бути відібраною з-поміж інших форм цього реґіону випадковим чином. Однак отримання
більш ніж однієї форми, заповненої на одну й ту саму особу, дискваліфікує претендента, не залежно від того, як було надіслано форму.

Типові питання щодо процедури реєстрації в Програмі ДВ
1. Що означають терміни «виходець», «бути приписаним до країни» ? Чи можлива ситуація, за якої особа, яка не народилася в країні, що допускається до розіграшу ДВ, може подати заявку на участь у програмі?
— Зазвичай під «вихідцем» із певної країни мають на увазі людину, яка народилася у цій країні, не залежно від її громадянства й від того, у якій країні вона проживає зараз. Але в імміґраційній процедурі, згідно з положеннями розділу 202(b) АІГ, термін «виходець» може застосовуватися також до осіб, які мають підстави вважатися «приписаними» до країн, відмінних від тих, де вони народилися. Наприклад, якщо головний претендент народився у країні, яка не допускається до участі у Програмі ДВ у поточному році, він може
«приписатися» до країни, у якій народилася/народився його дружина/чоловік. Проте у цьому випадку претендент зможе отримати ДВ-1 лише тоді, коли його дружина/чоловік також матиме дозвіл на імміґрацію у США й отримає ДВ-2, причому обоє повинні виїхати до США за своїми диверсифікаційними візами одночасно. Так само неповнолітня дитина може бути «приписаною» до країни, у якій народився один з її батьків. І нарешті, кожен претендент, який народився в країні, котра цього року не охоплюється Програмою ДВ, може «приписатися» до країни, у якій народився один із його батьків, якщо жоден із них не був постійним мешканцем тієї країни, де народився претендент. Загалом, людина не вважається мешканцем країни, у якій вона не народилася й не була законним чином натуралізована, якщо вона тимчасово відвідує цю країну або перебуває на її території у бізнесових чи професійних справах за дорученням організації, у якій вона працює, або уряду своєї країни. Претендент, який наполягає на зміні «приписки», повинен надати відповідну інформацію у своїй реєстраційній заявці (пункт 6). Увага: заявка може бути дискваліфікована, якщо під час її заповнення претендент обере неправильну країну, тобто країну, до якої він/вона не може «приписатися».
2. Як я можу перевірити, що отримане повідомлення про виграш є справжнім? Як підтвердити, що я справді виграв/виграла в лотереї?
— Зберігайте вашу сторінку-підтвердження, щонайменше, до червня 2014 року. Надзвичайно важливим є збереження номеру-підтвердження, тому що ЕСПС буде єдиним засобом інформування вас про виграш ДВ-2014, надання інструкцій про подальші дії та повідомлення про вашу співбесіду на отримання імміґраційної візи. ЄДИНОЮ інтернет-сторінкою, де можна офіційно зареєструватися на участь у Програмі ДВ і перевірити статус заявки, є www.dvlottery.state.gov. Починаючи з 1 травня 2013 року до 30 червня 2014 року ви матимете змогу самостійно перевірити статус своєї заявки за допомогою ЕСПС, натиснувши на лінк «Перевірка
статусу заявки» на сайті: www.dvlottery.state.gov. Для перевірки статусу заявки ви повинні знати свій унікальний номер-підтвердження. Інструкції щодо співбесіди на отримання диверсифікаційної візи будуть доступні тільки для тих претенденті, чиї заявки будуть відібрані комп’ютером у випадковому порядку. Претенденти, заявки яких не виявилися виграшними, зможуть перевірити це, ввівши унікальний номер-підтвердження в ЕСПС, але жодних додаткових інструкцій їм не буде надано. Посольства й консульства США не матимуть доступу до ЕСПС і не зможуть перевірити статус заявки за вас. Державний департамент США НЕ надаватиме списку відібраних претендентів.
Претенденти, заявки яких виявляться виграшними, будуть скеровані на сторінку-підтвердження, де отримають додаткові інструкції, включаючи інформацію про розміри витрат, пов’язаних з оформленням імміґраційних документів. В інструкціях зазначено, що апліканти сплачують візовий збір особисто лише в посольстві або консульстві США у день співбесіди. Касир консульського відділу або консульський офіцер одразу видасть аплікантові квитанцію про сплату. Не надсилайте грошей поштою, через Western Union чи будь-яку іншу службу доставки. Претенденти, які фізично перебувають у США й розпочали процес зміни статусу, отримають інструкції зі списком банків США, у яких зможуть сплатити збір за оформлення імміґраційних документів.
Заявки на участь у ДВ-2014 потрібно подати в електронному вигляді на офіційному урядовому сайті ДВ лотереї: www.dvlottery.state.gov. КЦК не розсилатиме інструкцій поштою. Працівники КЦК, консульські офіцери або інші уповноважені урядом США особи ніколи не надсилають повідомлень переможцям лотереї електронною поштою та не планують цього робити в Програмі ДВ-2014. Єдиним електронним листом
до претендентів від КЦК буде повідомлення, що деталі щодо співбесіди на отримання імміґраційної візи доступні через лінк «Перевірка статусу заявки».
Візовий відділ Держдепартаменту США повідомляє громадян, що ознакою адреси офіційних урядових веб-сайтів є закінчення .gov. Багато інших неурядових веб-сайтів (наприклад, ті, що закінчуються на .com, .org або .net) часто надають достовірну й корисну інформацію з імміґраційних питань, а також із питань оформлення візи. Проте, не залежно від змісту неурядових сайтів, Держдепартамент не є відповідальним за інформацію, подану на них. Деякі веб-сайти, що видають себе за офіційні, вводять цим користувачів в оману, надсилаючи їм повідомлення електронною поштою та пропонуючи свої послуги. Зокрема, у вас можуть вимагати гроші за послуги, які є безкоштовними на офіційних веб-сайтах (Держдепартаменту або посольств за кордоном), такі як анкети й інформація щодо імміґраційних процедур. Крім того, як спроба отримати від вас гроші обманним шляхом через такі неофіційні веб-сайти від вас можуть вимагати оплату послуг, яких ви не отримаєте, включаючи візові збори. Якщо ви надішлете гроші за однією з вказаних вище шахрайських схем, то ніколи вже не зможете їх повернути. Також слід бути обережними й не надсилати будь-якої особистої інформації, яка також може бути використана з метою електронного шахрайства.
3. Чому вихідці з деяких країн не можуть брати участі в Програмі диверсифікації?
— Диверсифікаційні візи розігруються з метою розширення імміґраційних можливостей для мешканців країн, які не надсилають до США великої кількості імміґрантів. Закон вимагає, щоби диверсифікаційні візи не надавалися вихідцям країн із високим рівнем імміґрації до США. Останні визначаються законом як країни, звідки за сімейними та робочими візами до США імміґрувало понад 50 тис. осіб за п’ять попередніх років. Щороку Служба імміґрації та громадянства США (СІГ) уточнює кількість імміґрантів, котрі в’їхали до США за сімейними й робочими візами впродовж п’яти останніх років, аби з’ясувати, вихідці з яких країн не повинні охоплюватися щорічною лотереєю з розіграшу диверсифікаційних віз. Оскільки аналіз проводиться за кожною країною окремо перед кожним реєстраційним періодом Програми, перелік країн, вихідці з яких не беруть участі у розіграші диверсифікаційних віз, із року в рік може змінюватися.
4. Які кількісні обмеження вводяться для ДВ-2014?
— За законом, у межах Програми імміґраційної диверсифікації США відібраним у її перебігу особам щороку надається, щонайбільше, 55 тис. віз на постійне проживання. Проте Актом про врегулювання в Нікараґуа
та допомогу країнам Центральної Америки (ВНДКЦА), ухваленим Конґресом у листопаді 1997 року, передбачається, що починаючи з розіграшу 1999-го впродовж невизначеного терміну 5 тис. із 55 тис. віз, які
виділятимуться щороку для Програми ДВ, будуть використовуватися у Програмі ВНДКЦА. Фактичне зменшення кількості віз для Програми імміґраційної диверсифікації вперше мало місце в програмі ДВ-2000, й
у ДВ-2014 цей порядок залишатиметься чинним.
5. Які реґіональні обмеження запроваджено в Програмі диверсифікаційних іміґраційних віз 2014 року?
— СІГ визначає реґіональні обмеження на кожен рік, згідно з формулою, наведеною в розділі 203(с) АІГ. Інформація про реґіональні обмеження кількості віз буде оприлюднена, щойно СІГ завершить
усі необхідні розрахунки.
6. Коли прийматимуться заявки на участь у Програмі ДВ-2014?
— Заявки на участь у розіграші ДВ-2014 прийматимуться в електронному вигляді у період з 12.00 за СЛЧ 2 жовтня 2012 року до 12.00 за СЛЧ 3 листопада 2012-го. Щороку впродовж реєстраційного періоду заявки на участь у Програмі подають мільйони людей. Величезна кількість заявок обумовлює колосальні обсяги роботи з відбору претендентів, які виграють, й обробки їхніх документів. Реєстраційний період із 12.00 за СЛЧ 2 жовтня до 12.00 за СЛЧ 3 листопада 2012 року дасть достатньо часу, аби вчасно сповістити претендентів про виграш. Це також дасть змогу претендентам і нашим посольствам та консульствам підготувати й обробити анкети для отримання віз. Аплікантам радять надсилати свої заявки якомога раніше протягом реєстраційного періоду. Підвищений попит наприкінці реєстраційного періоду може значно сповільнити роботу системи. Жодна заявка не буде прийнята після 12.00 години за СЛЧ 3 листопада 2012 року.
7. Чи можуть особи, які перебувають у США, узяти участь у Програмі?
— Так, претендент може перебувати як у США, так і в іншій країні, і заявку можна буде надіслати як зі США, так і з будь-якої іншої країни.
8. Чи повинен претендент заповнювати й надсилати лише одну заявку протягом щорічного реєстраційного періоду Програми ДВ?
— Так, закон дозволяє подавати кожній особі лише по одній заявці впродовж кожного реєстраційного періоду. Претендентів, від імені яких буде надіслано більше за одну заявку, буде дискваліфіковано. Державний департамент застосовуватиме найдосконаліші технології й інші засоби, щоби виявити осіб, які надсилатимуть більш ніж одну заявку протягом одного реєстраційного періоду. Претендентів, які надішлють більше, ніж одну заявку, буде дискваліфіковано, а інформація про них буде постійно зберігатися в Державному департаменті. Претендентам дозволяється подавати заявку щороку, під час встановленого реєстраційного періоду.
9. Чи можуть чоловік і дружина подавати заявки окремо одне від одного?
— Так, чоловік і дружина можуть подати по одній заявці, якщо вони відповідають вимогам, що висуваються до потенційних імміґрантів. Якщо хтось із них виграє в лотереї, другий отримує статус близького родича.
10. Про кого із членів сім’ї я повинен надати інформацію у своїй ЕРФ?
— У своїй заявці ви повинні надати інформацію про вашу/вашого дружину/чоловіка та всіх дітей віком до 21 року, які не перебувають у шлюбі, не залежно від того, будуть вони імміґрувати в США з петиціонером чи ні. Ви маєте надати інформацію про дружину/чоловіка навіть у тому разі, якщо ви з нею/з ним не живете разом. Якщо ви розлучені або офіційно проживаєте окремо (існує письмова домовленість, засвідчена судом, або судове рішення), вам не потрібно згадувати в анкеті вашу колишню/колишнього дружину/чоловіка. Ви повинні надати дані про ВСІХ ваших дітей віком до 21 року, які не перебувають у шлюбі на момент подання вашої електронної заявки на участь у ДВ, як рідних, так і дітей вашої/вашого дружини/чоловіка від попереднього шлюбу й дітей, усиновлених у встановленому законодавством вашої країни порядку. До переліку дітей повинні ввійти всі діти віком до 21 року, навіть якщо вони не проживають разом із вами й ви не маєте наміру звертатися по диверсифікаційні візи для них. Вам не потрібно включати до заявки дітей, які вже є громадянами або мають статус постійного мешканця США. Той факт, що ви перелічили членів своєї родини у вашій заявці, не означає, що всі вони повинні вирушити до США разом із вами. Вони можуть і залишитися на батьківщині. Проте, якщо ви при оформленні візи внесете до переліку осіб, які перебувають на вашому утриманні, імена тих, кого ви не згадали в реєстраційній заявці, вашу справу буде анульовано. Ваша дружина/чоловік може подати окрему заявку, навіть якщо дані про неї/нього були внесені вами до реєстраційної заявки, за умови, що ви обоє надасте вичерпну інформацію про членів вашої родини, які перебувають на вашому утриманні.
11. Чи можу я включити до заявки свого одностатевого партнера?
— Ні, імміґраційний закон не визнає одностатевих шлюбів як шляхів для імміґрації в США. Однак ваш одностатевий партнер може подавати його/її особисту заявку на участь у Програмі ДВ, якщо він/вона
відповідає критеріям програми.
12. Чи обов’язково претендентові заповнювати свою заявку особисто, і чи не може інша особа виступати від його імені та за його дорученням?
— Претенденти можуть заповнювати й надсилати свої заявки власноруч, однак за них це можуть зробити й інші особи. Не залежно від того, була заявка заповнена самим претендентом чи йому допомагав адвокат, товариш, родич тощо, від імені кожної особи повинна надійти лише одна заявка. Відповідальним за достовірність інформації в заявці є лише претендент.
13. Які вимоги висуваються до освіти та професійної підготовки претендента?
— Імміґраційний закон і нормативні акти США вимагають, щоби кожен претендент мав, щонайменше, закінчену середню освіту чи її еквівалент або впродовж п’яти попередніх років дворічний робочий стаж, який вимагає не менш ніж два роки професійно-технічної підготовки. Під «середньою освітою або її еквівалентом» мається на увазі успішне закінчення 12-річного курсу початкової та середньої школи в США або успішне офіційно підтверджене закінчення в іншій країні курсу початкової та середньої освіти, що прирівнюється до курсу середньої школи в США. Документальне підтвердження освіти або професійного стажу не потрібно прикріплювати до реєстраційної заявки, але його необхідно буде надати працівникові консульства під час співбесіди на отримання візи.
14. Носії яких професій допускаються до участі в Програмі ДВ?
– Для того, щоби визначити, чи відповідає рівень освіти або професійної підготовки встановленим вимогам, можна скористатися базою даних Міністерства праці США O*Net OnLine. В електронній базі даних Міністерства праці США професії розділено на п’ять зон. Незважаючи на те, що багато професій представлено на сайті Міністерства праці, лише носії певних фахів допускаються до участі у ДВ-програмі. Для того, щоби бути допущеним до участі в лотереї на основі професійної підготовки, ви повинні впродовж п’яти останніх років мати дворічний робочий стаж за спеціальністю, що входить у зону 4 або 5 рівня 7 і вище, згідно з класифікацією спеціальної професійної підготовки (СПП).
15. Як знайти мою спеціальність на сайті Міністерства праці США?
— Аби перевірити, чи ваша спеціальність дозволяє брати участь у ДВ-програмі, виконайте таку послідовність дій: оберіть розділ Find occupations (знайти професії), після цього перейдіть на Job Family (група професій). Наприклад, виберіть розділ «Архітектура і механіка» й натисніть GO. Перейдіть по лінку на вашу професію. Або, наприклад, натисніть «Авіаінженер». Після того, як ви обрали лінк на вашу професію, перейдіть на розділ Job Zone (зона професій), щоби вибрати потрібний вам номер зони та рівень у рейтинґу СПП. Для отримання додаткової інформації натисніть на лінк: http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1319.html.
16. Як відбиратимуться виграшні заявки?
— У Консульському центрі Кентуккі всім надісланим із кожного реґіону заявкам буде присвоєно індивідуальні номери. По закінченні реєстраційного періоду комп’ютер навмання відбере виграшні заявки з-поміж заявок, надісланих із різних географічних реґіонів. У межах кожного реґіону перша випадковим чином відібрана заявка відповідатиме першій зареєстрованій справі про оформлення візи, друга заявка — другій справі тощо. Усі заявки матимуть однаковий шанс на відбір у межах кожного реґіону. Консульський центр Кентуккі проводитиме обробку справ доти, доки всі особи, заявки яких виявилися виграшними, не отримають повідомлення про необхідність звернутися до консульств США з метою отримання віз, або доти, доки всі, хто може це зробити, не звернуться до СІГ, щоби змінити свій статус.
17. Чи можуть учасники лотереї змінити свій статус у СІГ?
— Так, за умови, якщо вони мають право на зміну свого статусу за іншими критеріями, передбаченими розділом 245 АІГ. Претенденти, які фізично перебувають у США, можуть звернутися до СІГ із проханням змінити їхній статус на статус постійного мешканця. Претенденти повинні мати на увазі, що СІГ повинна встигнути завершити розгляд їхніх справ разом із справами їхніх близьких родичів, які перебувають за межами США, до 30 вересня 2014 року, оскільки саме цього дня закінчується термін проведення Програми ДВ-2014. Візи для Програми ДВ-2014 не видаватимуться за жодних обставин після 24-ї години 30 вересня 2014 року.
18. Чи будуть надсилатися повідомлення претендентам, заявки яких виявляться невиграшними?
— Усі учасники, включаючи тих, кого НЕ обрано переможцем, зможуть перевірити статус своїх заявок, користуючись ЕСПС, перейшовши за лінком «Перевірка статусу заявки» на веб-сайті ДВ: www.dvlottery.state.gov, і перевірити, чи була їхня заявка відібрана виграшною. Учасники розіграшу повинні зберігати свою сторінку-підтвердження з моменту подання заявки, принаймні, до 30 червня 2014 року. Інформація про статус заявки ДВ-2014 буде доступною з 1 травня 2013 року до 30 червня 2014 року. Якщо ви брали участь у програмі ДВ-2013, то можете перевірити статус вашої заявки до кінця червня 2013 року.
19. Скільки претендентів буде відібрано?
— Для розіграшу у Програмі ДВ-2014 виділено 50 тис. віз, але насправді кількість відібраних заявок буде більшою. Оскільки ймовірно, що не всі з перших 50 тис. відібраних претендентів отримають візи чи звернуться по візи, у Консульському центрі Кентуккі буде відібрано більше, ніж 50 тис. заявок, аби видати всі виділені для Програми диверсифікаційні візи. Водночас, це означає, що віз вистачить не для всіх претендентів, чиї заявки буде відібрано одразу після розіграшу. Усі відібрані претенденти будуть проінформовані про їхні місця в списку через ЕСПС на офіційному веб-сайті: www.dvlottery.state.gov. Співбесіди з відібраними до ДВ-2014 претендентами розпочнуться на початку жовтня 2013 року. За 4-6 тижнів до запланованих співбесід із працівниками консульств Консульський центр Кентуккі вишле претендентам повідомлення електронною поштою про те, що деталі щодо співбесіди на отримання імміґраційної візи є доступні через лінк «Перевірка статусу заявки». Візи, якщо їх кількість буде достатньою, видаватимуться щомісяця тим претендентам, які будуть готові їх отримати протягом цього місяця. Щойно 50 тис. диверсифікаційних віз буде видано, річна програма завершиться. У принципі, кількість віз може виявитися вичерпаною ще до початку вересня 2014 року, а тому відібраним претендентам не варто зволікати з оформленням документів, необхідних для отримання візи. Випадковий відбір вашої заявки, здійснений комп’ютером у Консульському центрі Кентуккі, не дає гарантії, що ви отримаєте візу. Для того, щоб отримати візу, треба мати відповідні кваліфікації. Тільки перші 50 тис. відібраних кваліфікованих претендентів отримають візи.
20. Чи встановлено мінімальний вік для учасників Програми ДВ?
— Мінімальний вік для претендентів не встановлюється, але вимоги щодо закінчення середньої школи та професійної підготовки на час подання заявки, які висуваються до кожного головного претендента, фактично не дають можливості взяти участь у лотереї особам віком до 18 років. Батьків, а також братів чи сестер подібних аплікантів до заявки включати не потрібно, оскільки вони не кваліфікуються на отримання ДВ-візи як утриманці.
21. Чи потрібно платити за участь у Програмі ДВ?
— За подання заявки не потрібно платити. Претенденти на отримання диверсифікаційних віз, як і інші імміґранти, повинні також сплатити консульський збір за обробку документів і оформлення диверсифікаційних віз у момент звернення по візи. Претенденти на отримання віз, котрі змінюватимуть статус на території США, мають сплатити збори безпосередньо в офісі СІГ. Детальна інформація про розміри цих зборів буде міститися в інструкції, яка розсилатиметься Консульським центром Кентуккі всім відібраним претендентам.
22. Чи повернуть мені кошти в разі відмови у візі?
— Ні. Візовий збір не підлягає поверненню. Претенденти на отримання диверсифікаційних віз повинні відповідати всім вимогам цієї інструкції. Якщо під час візової співбесіди консульський офіцер з’ясує, що аплікант не відповідає вимогам імміґраційного закону, він/вона зобов’язаний/а відмовити в наданні візи.
23. Чи можуть претенденти на ДВ розраховувати на пом’якшення обмежень, які унеможливлюють надання їм візи?
— Ні. На претендентів поширюються всі ті обмеження щодо надання їм імміґраційних віз, що наводяться в АІГ. Не існує жодних спеціальних положень щодо зняття обмежень, які унеможливлюють надання віз, окрім передбачених цим Актом.
24. Чи можуть особи, які вже звернулися по іміґраційні візи інших категорій, брати участь у Програмі ДВ?
— Так, цим особами дозволяється брати участь у Програмі ДВ.
25. Упродовж якого часу відібрані претенденти мають право звертатися по візи, виділені для Програми ДВ?
— Особи, відібрані під час лотереї ДВ-2014, мають право звертатися по візи лише протягом 2014 фіскального року, тобто з 1 жовтня 2013 року до 30 вересня 2014-го. Претенденти повинні отримати диверсифікаційні візи або змінити свій статус до кінця фіскального року, тобто до 30 вересня 2014 року. Для тих осіб, які були
відібрані, але не отримали своїх віз протягом 2014 фіскального року, на наступний рік право на отримання ДВ не переноситься. Аналогічно дружина/чоловік і діти, яким надається статус близьких родичів під час реєстрації для участі у розіграші ДВ-2014, можуть отримати свої диверсифікаційні візи лише з 1 жовтня 2013 року по 30 вересень 2014-го. Претенденти, які подають заявки на участь у програмі ДВ із-поза меж США, за 4-6 тижнів до запланованої дати співбесіди отримають повідомлення електронною поштою від Консульського центру в Кентуккі про те, що інформація щодо співбесіди на отримання імміґраційної візи доступна через лінк «Перевірка статусу заявки».
26. Що відбувається з ДВ-справою у разі смерті переможця розіграшу?
— У разі смерті переможця розіграшу справа автоматично анулюється. Дружина/чоловік/діти не можуть претендувати на отримання ДВ візи за цією заявкою.
27. Коли ЕРФ буде доступною он-лайн?
— Електронна форма заявки буде доступна з 12.00 за СЛЧ 2 жовтня 2012 року до 12.00 за СЛЧ 3 листопада 2012 року.
28. Чи зможу я завантажити та зберегти Е-ДВ-форму заявки в Microsoft Word Program (або в іншій відповідній програмі) і потім заповнити її?
— Ні, ви не зможете зберегти форму в іншій програмі для заповнення й подачі пізніше. Електронна форма заявки на участь є тільки веб-формою. Така форма є більш «універсальною», ніж форми для word-процесора. До того ж, існує вимога, згідно з якою, інформація має бути заповнена та надана в режимі он-лайн.
29. Якщо в мене немає сканера, чи можу я надіслати мої фотокартки моєму родичу в США, щоби він їх відсканував, зберіг на дискеті та надіслав мені дискету поштою?
— Так, ви можете діяти таким чином, якщо фотокартка відповідає вимогам, наданим у інструкції, і надати цю фотокартку в електронному вигляді разом з аплікаційною електронною формою. Аплікант повинен мати сканований фото файл на час заповнення електронної форми-заявки. Фотокартка не може бути надіслана окремо від електронної заявки. Тільки одна електронна заявка може бути надана на одну особу або одною особою. Кілька подань призведе до дискваліфікації заявки на цю особу у ДВ-2014. Повна заявка (фото й аплікаційна форма) можуть бути надіслані з території США.
30. Чи можна зберегти аплікаційну форму таким чином, щоби заповнити частину, а потім повернутися й заповнити решту?
— Ні, цього не можна робити. ЕФЗ на участь у ДВ розроблено таким чином, щоб її можна було заповнити та подати одразу. Але враховуючи те, що форма складається з двох частин, і через можливі перешкоди на лінії та затримки, Електронна ДВ система розроблена так, що між завантаженням форми й отриманням заявки на веб-сайт ДВ після її подачі он-лайн надано 60 хвилин. Якщо по закінченні 60-хвилинного терміну заявка не була електронно отримана, інформація, що була подана до цього часу, знищується. Це зроблено для того, щоби повністю заповнена форма не була сприйнята як дублікат попередньої недозаповненої форми. Наприклад, уявіть, що аплікант, його дружина та дитина надсилають заповнену електронну форму, першу частину; потім отримують другу частину, але виникає затримка з відправленням другої частини, тому що була проблема з локалізацією фотографії дитини. Якщо час, протягом якого заповнена друга частина надіслана аплікантом й отримана Е-ДВ веб-сайтом, більший за дозволені 60 хвилин, тоді апліканта буде поінформовано, що йому потрібно подавати заявку знову. Інструкція ДВ-2014 чітко й конкретно пояснює, яка інформація має бути зібрана для заповнення форми. Таким чином, ви мусите повністю підготуватися, упевнитися, що маєте всю необхідну інформацію до того, як почнете заповнювати форму он-лайн.
31.Якщо подані цифрові графічні файли не відповідають специфікаціям, процедура свідчить, що система автоматично не прийме ЕРФ заявки та повідомить про це апліканта. Чи означає це, що я зможу подати нову заявку?
— Так, ви зможете подати нову заявку. У зв’язку з тим, що заявку було автоматично відхилено, вона не розглядається як надана на Е-ДВ веб-сайт. Вона не рахується як подана ЕРФ заявка, і підтвердження отриманої заявки не надсилається. Якщо виникають проблеми з надісланими цифровими фотокартками, тому що вони не відповідають вимогам, їх автоматично не приймає Е-ДВ веб-сайт. Водночас, термін, за який таке повідомлення дійде до апліканта, важко уявити, з огляду на саму природу Інтернету. Якщо аплікант може вирішити проблеми й надіслати першу та другу частини протягом години, тоді проблема знімається. В іншому разі треба починати процес подачі спочатку. Аплікант може намагатися надіслати форму стільки разів, скільки йому потрібно, щоби повністю заповнена форма була отримана й надіслано підтвердження. Однак, якщо ви отримаєте підтвердження подачі заявки, повторно подавати її не потрібно.
32. Чи буде ЕРФ, що підтверджує отримання надісланої повністю заповненої ЕРФ, надіслана зразу ж після подачі заявки?
— Відповідь з Е-ДВ веб-сайту про отримання заповненої заявки надсилається апліканту одразу, але те, скільки часу триває передача повідомлення й отримання його аплікантом, залежить від дії Інтернету. Якщо після того, як натиснули клавішу Submit, ви не отримали відповіді протягом тривалого часу, натисніть Submit іще раз. Е-ДВ система нормально відреагує на те, що Submit натиснуто ще раз, позаяк підтвердження не було отримане. Аплікант може намагатися надіслати форму стільки разів, скільки йому потрібно, щоби повністю заповнена
форма була отримана й надіслано підтвердження. Однак, щойно ви отримаєте підтвердження, не надсилайте інформації повторно.
33. Як я можу повідомити про факти шахрайства через Інтернет і небажані електронні повідомлення?
– Якщо ви хочете звернутися зі скаргою на вищевказані дії, зайдіть на сторінку Федеральної комісії з питань торгівлі: http://www.econsumer.gov/english/, спільно розроблену агенціями з питань захисту прав споживачів із 17 країн, або зверніться до Центру розгляду скарг на протиправні дії в Інтернеті при ФБР, або до Центру скарг на інтернет-злочини (IC3). Подати скаргу на небажані повідомлення можна через веб-сайт Міністерства юстиції.
34. Якщо я успішно отримаю візу через Програму ДВ, чи допоможе мені уряд США придбати авіаквитки, надасть допомогу в пошуку оренди місця проживання та роботи, медичну допомогу або будь-які субсидії, доки я повністю не влаштуюся?
— Ні, апліканти, які отримують візи ДВ, не отримують жодної допомоги, такої як кошти на авіаквитки, оренда місця проживання чи субсидії. Якщо вас обрано для отримання візи ДВ, перед тим, як візу може бути видано, ви повинні будете надати докази того, що ви не станете державним утриманцем у США. Таким доказом може бути комбінація з вашого персонального майна, свідоцтва про підтримку, форми I-134 від родича чи друга, який проживає у США, або/чи пропозиції від роботодавця зі США.

Перелік країн, вихідці з яких допускаються до участі у програмі ДВ-2014
У переліку, наведеному нижче, подано назви країн (у межах відповідних географічних реґіонів), вихідці з яких ДОПУСКАЮТЬСЯ до участі в Програмі ДВ-2014. Визначення країн, які належать до того чи іншого реґіону, ґрунтується на інформації, отриманій від Географа Державного департаменту. Країни, вихідці з яких не допускаються до участі в Програмі ДВ-2014, були визначені СІГ згідно з формулою, яка наводиться в розділі 203(с) АІГ. Залежні віддалені території віднесено до реґіону країни, яка здійснює в них своє врядування.
Європа: Албанія, Андорра, Вірменія, Австрія, Азербайджан, Білорусь, Бельгія, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Грузія, Німеччина, Греція, Угорщина,
Ісландія, Ірландія, Італія, Казахстан, Киргизстан, Косово, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Макао, Македонія, колишня Республіка Югославія, Мальта, Молдова, Монако, Нідерланди, Північна Ірландія, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сан-Марино, Сербія й Чорногорія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Таджикистан, Туреччина, Туркменістан, Україна, Узбекистан, Ватикан.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply