Гурт «Тріода» заспівав у «Золотому леві»

У Брукліні (штат Нью-Йорк) в українському ресторані «Золотий лев» відбувся благодійний вечір «На Різдво додому» за участі тернопільського гурту «Тріода». До складу цього гурту входять троє учасників, супер-фіналістів найгітовішого шоу «Х-фактор-4»: Андрій Гамбаль, Павло Червінський і Володимир Рибак. Талановиті музиканти настільки наповнили цей вечір своєю чарівною творчістю, що гості не могли стриматися від сліз і численних комплементів, та стоячи аплодували колективу. А колядки у виконанні артистів усі підспівували хором.
Гурт «Тріода» до США запросив фонд Revived Soldiers Ukraine. Планували п’ять доброчинних концертів у різних містах Америки, але через карантин були змушені їх скасувати. Залишили тільки один — 13 грудня у Чикаґо.
Під час вечора представники благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine провели аукціон для підтримання поранених військових. Загалом виставили 13 лотів. Одним із них під № 8 була картина Лесі Ругорчук, членкині Спілки художників Польщі, професорки малювання художніх шкіл Житомира, Києва, Кракова та Любліна, її твори виставляли в 30 країнах. Цей лот виграв Ігор Шкільний із Філадельфії. Всі зібрані кошти витратять на підтримання реабілітаційного центру в Ірпіні Next Step Ukraine для наших поранених воїнів. Зі словами вдячності виступили представники фонду Анатолій Крук, Тарас Садовий, а також Ігор Ящук, господар ресторану «Золотий лев».
Як повідомляв «Міст», український гурт підкорив найбільший готичний фестиваль світу.
Володимир Демчишин
П'ять країн створили союз для Індо-Тихоокеанського реґіону
Ви можете припинити показувати країни Океанії як начебто «імпотентів»Що Московія вкрала в України
Крадіжок значно більше. А про деякі ми навіть не здогадуємося... ОсьЧотири сценарії завершення війни в Україні
Надіюсь все закінчиться добреНовий український уряд Володимира Гройсмана: ті, кого не жаль
СРОЧНЫЙ КРЕДИТ ДОСТУПЕН СЕЙЧАС СЕГОДНЯ Я ПОЛУЧИЛ ЖЕЛАЕМУЮ СУММУ КРЕДИ