Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Гуманітарна допомога

Автор:

|

Березень 20, 2014

|

Рубрика:

Гуманітарна допомога

У листопаді 2013 року, коли Янукович відмовився підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом у Вільнюсі (Литва), хвиля протестів покотилася по всій Україні, а в Києві постав Євромайдан, де народ висловив свою волю та свої вимоги щодо подальшої долі України. У підсумку за майже три місяці дуже багато людей постраждало від нелюдської реакції владних структур України, які поголовно били та катували протестувальників.
Наприкінці лютого ЗУАДК переслав в Україну понад $300,000. Ваші гуманітарні пожертви досягли до тих, хто стояв у передніх рядах, до медпунктів на майданах. Ви подбали про ліки, харч, коци, черевики, устілки, обігрівачі, дрова й інші необхідні речі. Також удалося забезпечити хірургічні лікарські потреби, непередбачені видатки при медичній допомозі, загальну допомогу постраждалим, медичне обладнання та приладдя,.
ЗУАДК вручає по $1,000 кожній родині загиблого вояка «Небесної сотні». Уже залагоджено питання 37 родин. Що ж до лікування поранених і побитих, то нас інформують, що ті потреби є на довший час і тим людям і родинам треба буде допомогти. Спеціальні кошти будуть призначені на протезування та реабілітацію. Дуже дякуємо за вашу щедрість. Продовжуємо нашу збірку й працю, бо перед нами тепер стоїть велике завдання.
Екзекутива ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply