Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Громада у США вшанувала жертв Голодомору панахидою

Автор:

|

Листопад 26, 2020

|

Рубрика:

Громада у США вшанувала жертв Голодомору панахидою
У соборі Святого Патрика

У найбільшому храмі Нью-Йорка, соборі Святого Патрика, відбулася панахида за жертвами Голодомору-геноциду 1932-1933 рр. в Україні. Про це повідомило генеральне консульство України в Нью-Йорку. «21 листопада у Кафедральному соборі Святого Патрика провели панахиду із ушанування жертв Голодомору в Україні 1932-33 рр., яку спільно відслужили митрополит Української православної церкви в США Антоній та єпископ Української греко-католицької церкви Стемфордської єпархії Павло (Хомницький)», — йдеться у дописі.
Особливістю цьогорічного заходу, в якому традиційно взяли участь акредитовані в Нью-Йорку українські дипломати, стало заохочення його організаторами представників української громади через спричинені поширенням Covid-19 карантинні обмеження замість відвідання собору приєднатися до прямої трансляції служби.
У ході урочистостей Сергій Кислиця, постійний представник України при Організації Об’єднаних Націй, від імені керівників українських дипустанов у США виголосив спільну заяву до 87-х роковин Голодомору-геноциду, а також звернувся до присутніх із нагоди Дня гідності та свободи, на вшанування пам’яті героїв «Небесної сотні».
Українська громада Нью-Йорка щороку в листопаді вшановує жертв українського Голодомору-геноциду 1932-1933 рр., організовуючи панахиду. Через пов’язані з Covid-19 обмеження цьогоріч служба відбулася без присутності в соборі вірних та участі хору «Думка», водночас віртуально усі охочі могли долучитися до панахиди.
Як повідомляв «Міст», у Вашинґтоні відзначили річницю відкриття Меморіалу жертвам Голодомору.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply