Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

HFU відправила вже 16-й контейнер

Автор:

|

Листопад 23, 2022

|

Рубрика:

HFU відправила вже 16-й контейнер
Волонтери привезли харчі у щойно звільнені райони Харківщини

Дмитро Паращак, водій автотягача, 16 листопада доправив до складських приміщень у Флорам-Парку (штат Нью-Джерзі) вже 16-й морський контейнер для завантаження матеріальної допомоги Україні. Його зустрічали Василь Легкий, відповідальний за зберігання та відправлення допомоги, й Юрій Боєчко, засновник доброчинної американської організації «Надія для України» (HFU). «Поки війна триває, HFU активно бере участь у різноманітних заходах із надання в т. ч. медичної допомоги пораненим, продовольства для тих частин України, де вони відчувають нестачу, а також переселення й освіту для сімей, які втратили все через війни. Війна триває і ситуація на місці погіршується з кожним днем. Людям в Україні потрібні продукти харчування та предмети першої необхідності, особливо з настанням зими», розповів останній.
Завдяки величезній підтримці американських добродіїв, отриманій за останні шість місяців, HFU змогла доправити 36 млн харчових наборів, сотні аптечок першої допомоги на передовій, медичне приладдя для чотирьох лікарень, житло та медичну допомогу для 1,2 тис. біженців, одяг і засоби гігієни для більш ніж 3 тис. сімей, харчі для 120 тис. людей і багато іншого. Крім того, групи допомоги на місцях успішно брали участь у рятувальних місіях, аби вивезти цивільних зі зони бойових дій. 660 т продовольства перевезли з країн Європи до Львова, де щотижня отримують харчування відвідувачі Центру HFU.
HFU працює в Україні з 2016 року і має найбільшу волонтерську мережу в країні, охоплюючи кожен реґіон із більш ніж 100 волонтерами. Широкий спектр ініціатив HFU, в т. ч. проєкти «Біженці» (1,3 тис. переселенців пройшли через львівський Центр HFU), «Медична підтримка», «Посмішка дитини» (допомога ВІЛ-інфікованим дітям).
HFU почала доброчинну діяльність 2016-го з допомоги в США дітям зі захворюваннями головного, спинного мозку та хребта. У Києві цим займається приватна нейрохірургічна клініка, яку очолює Ігор Курилець. До того HFU брала участь у ряді проєктів, починаючи з 2014 року. Серед них — реабілітаційний табір у Львові для дітей зі зони бойових дій, доставка готових страв людям на передовій у Донецькій області, допомога за проєктом «Поранений воїн», відвідини поранених бійців у госпіталі.
Коли Росія напала на Україну, організація поширила доброчинну діяльність у ряді інших царин. Зокрема, її волонтери випікають солодкі булочки для біженців. У Центрі HFU у Львові постійно живуть 80 утікачів від війни. У листопаді ц. р. майже 600 родин внутрішньо переміщених осіб у Львові отримали зимовий одяг і взуття, засоби гігієни. Більше 200 дітей отримали шкільне приладдя. Чарльз Д. Лавін, член Асамблеї штату Нью-Йорк із Лонґ-Айленду, приготував повний контейнер необхідної гуманітарної допомоги людям України. Все, що було всередині цього контейнера, зібрали українські американці Лонґ-Айленду. У реґіони України доправили теплий одяг і мобільні печі для опалення дровами.
Важливо, що HFU співпрацює переважно з американськими компаніями та доброчинцями, що значно розширює поле допомоги Україні. Адреса: Hope For Ukraine, 101 Eisenhower Pkwy, Suite 300, Roseland, NJ 07068. Тел: 973-795-1203, електронна пошта: info@hfu.org
Як повідомляв «Міст», ЗУАДК відправив в Україну гуманітарний контейнер.

Лев Хмельковський

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply