Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Філадельфія відзначить річницю незалежності України

Автор:

|

Серпень 02, 2018

|

Рубрика:

Філадельфія відзначить річницю незалежності України

Піаністи Анна та Дмитро Шелести

Українська громада міста Філадельфія планує урочисто відзначити 27-му річницю української Незалежності академією-концертом, який організовує Громадський комітет суспільно-громадських і молодіжних організацій. Провід Громадського комітету складається з таких осіб: Уляна Мазуркевич — голова, Христя Сеник — заступник голови, Оля Костів і Лариса Кебуц — писарі, Лариса Стеблій — скарбник, Осип Рожка — преса. Загалом до Громадського комітету організацій міста Філадельфії входять 18 суспільно-громадських і молодечих організацій, серед яких УОКЦ, УККА і ЗУАДК та інші. Вже традиційно свято відзначають традиційно саме 24 серпня, незалежно від того, на який день тижня воно припадає.
У цьогорічній програмі заплановано величавий концерт на п’ятницю 24 серпня, який розпочнеться о сьомій годині вечора. Перед філадельфійською публікою вперше виступить дует Анна та Дмитро Шелест — піаністи, котрі здобули визнання та вищої нагороди в лютому ц. р., виступаючи в «Карнеґі-голл» у Нью-Йорку. Дует випустив CD-диск під назвою «Українська рапсодія», на якому записано композиції українських класиків, таких, як Микола Лисенко, Левко Ревуцький, Олександр Жук і Мирослав Скорик.
Крім цього, участь у святі Незалежності візьме заслужений хор «Прометей», який вже 55 років виступає на національно-громадських і релігійних святах як амбасадор української пісні. Дитячий хор «Соловейки», 18 дітей у віці 10-12 років, також буде своєрідною окрасою свята: діти потішать слухачів гарним виконанням і доброю дикцією. Українську публіку чаруватимуть грою на бандурах і гарними голосами Юлія Ступінь і Галина Боднар.
Громадський комітет Філадельфії, створений нещодавно, також планує цього і наступного року провести різні інші імпрези: з нагоди відзначення сторіччя 1 листопада 1918 року, 85-ліття трагічного Голодомору-Ґеноциду 1932-1933 рр. та 100-річчя свята Соборності — злуки українських земель 22 січня 1919-го.

Уляна Мазуркевич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply