Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Фестиваль української сучасної музики буде в березні

Автор:

|

Березень 05, 2021

|

Рубрика:

Фестиваль української сучасної музики буде в березні

Другий щорічний Фестиваль української сучасної музики Ukrainian Contemporary Music Festival (UCMF 2021) відбудеться в Нью-Йорку 5-7 березня. Як зазначають організатори, «фестиваль, присвячений 30-річчю незалежності України, відкриє роль музики у сучасній українській культурі та політиці за допомогою жвавих презентацій та виступів на тему «Голоси через покоління».
«Український фестиваль сучасної музики представить нову музику України найвибагливішому музичному центру Сполучених Штатів, контекстуалізуючи цей важливий репертуар шляхом обговорення з науковцями, виконавцями та композиторами. UCMF приваблює тих, хто цікавиться новою музикою, перетином музики та сучасних подій і культурою України», — йдеться у повідомленні.
У рамках UCMF 2021 проведуть три концерти, кожен із яких фокусуватиметься на різних напрямках сучасної української музики. Зокрема, 5 березня представлять кілька наймолодших українських композиторів. У суботу, 6 березня, презентують твори композиторів групи «Київський авангард» 1960-х рр. Неділя, 7 березня, запропонує програму елекроакустичної музики.
Кожна подія UCMF 2021 поєднуватиме коментарі видатних дослідників української історії та культури з виконанням творів провідних сучасних композиторів України, досліджуючи музичні здобутки України за часів незалежності та роль музики у сучасній культурі. Фестиваль продемонструє комплексний та унікальний внесок України через вистави та дискусії.
UCMF 2021 відбуватиметься на віртуальній стрімінговій платформі Musae. Захід «дасть можливість почути найзахоплюючу українську музику сьогодення та контекстуалізувати своє місце в широкому спектрі історії та суспільства».
«Український фестиваль сучасної музики адаптувався до сучасних умов, перемкнувшись на онлайн-майданчик для подій цього року. UCMF вважає, що навіть у невизначені часи основна місія донесення нової музики до аудиторії залишається. UCMF з гордістю відіграє свою роль в культурній дипломатії від імені України», — запевнили організатори.
UCMF 2021 став можливим завдяки допомозі та співпраці громадського об’єднання Razom For Ukraine, Українського інституту та багатьох партнерів UCMF. Крім цього, партнером фестивалю цього року також стане Українське національне об’єднання Канади (Ukrainian National Federation оf Canada), яке запрошує приєднатися до UCMF 2021 українців Канади й їхніх друзів.
Як повідомляв «Міст», фестиваль Весоловського визначив переможців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply