Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 30, 2022

Федеральна кредитова кооператива СУМА — одна з найкращих

Автор:

|

Квітень 09, 2015

|

Рубрика:

Федеральна кредитова кооператива СУМА — одна з найкращих
Дирекція СУМА

Дирекція СУМА в Йонкерсі

51-ші річні збори Федеральної кредитової кооперативи СУМА в Йонкерсі, що відбулися 21 березня ц. р., відкрив президент і виконавчий директор Володимир Козіцький. Він привітав достойних гостей, Преосвященних владик кир Павла Хомницького й емерита кир Василя Лостена, першого секретаря постійного представництва України в ООН Тараса Калюка, всечесних отців духовних і представників сусідніх українських кредитівок.

Далі секретар Любомир Щур прочитав імена 30 померлих членів, після чого попросив присутніх встати й ушанувати їхню пам’ять хвилиною мовчання. Подальше ведення зборів перейшло до голови ради директорів Андрія Горбачевського.
Він попросив владику Павла Хомницького розпочати збори молитвою. Опісля головуючий зачитав порядок денний зборів, який було прийнято одноголосно. Любомир Щур прочитав протокол із попередніх загальних зборів, який був також прийнятий одностайно. Далі він представив президію, священиків і гостей від сусідних кредитівок.
Настав час для звітів. Першим звітував президент Володимир Козіцький. Він сказав, що минулий рік був успішним, активи збільшилися на $11 млн і сягнули $295,803,643. Позик було надано на $39 млн, разом вони склали $188,647,607. Наші резерви — понад $42 млн, а чистий зиск — $1,577,334.
Наступним звітував скарбник-управитель Ігор Макаренко, котрий детально пояснив стан і перспективи кредитівки. Від кредитової комісії виступив голова Мирон Дашко. Комісія виділила 244 позик на суму $39,663,306. Від контрольної комісії звітував голова Оліярчик, котрий запевнив, що ця кредитівка є однією із найкращих фінансових установ. Заперечень не було. Іван Оліярчик вніс пропозицію про схвалення звітів, яку присутні одноголосно прийняли.
Далі були привітання. Першим виступив владика Павло, за ним — представник від Постійного представництва України в ООН Тарас Калюк. Від Української національної інформаційної служби присутніх вітав Михайло Савків із Вашинґтона, від кредитової кооперативи «Самопоміч Нью-Йорк» — секретар дирекції Андрій Юзенів, від кредитової кооперативи «Самопоміч Нью-Джерзі» — голова дирекції Михайло Левко, котрий прибув разом із почесним головою дирекції Ярославом Федуном та Юрієм Оліярником. Від Української національної — голова дирекції Степан Качурак, а від СУМ Йонкерс — голова Михайло Капітула.
Цього року закінчили свою каденцію Андрій Горбачевський, Андрій Бурчак та Ярослав Кіцюк-мол. Номінаційна комісія у складі: Стефан Капітула, Наталія Кукіль-Мороз і Мирон Куземчак – запропонувала обрати нових членів дирекції та кредитової комісії. Інших пропозицій не було, тому список кандидатів прийняли одноголосно.
Далі Володимир Козіцький від імені дирекції й усіх присутніх подякував п. Горбачевському за взірцеве ведення зборів, номінаційній комісії й усім гостям – за участь у зборах, управі дому, менеджеру Дареку Дзвончеку — за вміло влаштоване прийняття, і запросив о. Кирила до кінцевої молитви. Потім учасники зборів залишилися на вечерю.
Прес-служба СУМА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply