Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Дякуємо за чудовий концерт Ірини Федишин

Автор:

|

Березень 06, 2019

|

Рубрика:

Дякуємо за чудовий концерт Ірини Федишин

Ірина Федишин, Юлія Вознюк та Валентина Табака розповідають
про доброчинний характер концерту

У місті Парамус (штат Нью-Джерзі) нещодавно відбувся чудовий концерт відомої української співачки Ірини Федишин. Незабутній вечір приніс кожному масу позитивних емоцій, мелодійні пісні зворушили серце глядачів.
Співаючи українські народні пісні «За ставом, де колишуться віти», «Цвіте терен», «Перелаз»‚ мабуть, кожен із присутніх думками поринув в Україну. Це був справжній вечір української пісні — в репертуарі талановитої співачки звучали авторські, народні та сучасні популярні пісні. Шоу-балет був професійним і запальним, а відео та світлові ефекти додали краси й українського колориту виступу Ірини. Зворушливим моментом стало закінчення концерту, коли український синьо-жовтий прапор поплив понад головами діаспорян і його підхопила тисячна зала. Глядачі з радістю підспівували та підтримували Ірину Федишин бурхливими оплесками й оваціями. Атмосфера концерту була піднесена та надзвичайно емоційна, а шоу — дуже видовищним.
Для організації цього концерту великих зусиль і копіткої праці доклали союзянки 137-го відділу Союзу українок Америки (СУА) ім. Квітки Цісик, які зробили це за дуже короткий термін. Ми пишаємось вами‚ а також радіємо, що й нам, 65-му відділу СУА‚ випала нагода долучитися до підготовки такого незабутнього дійства‚ а також тим, що в ньому брали участь і наші юні союзяночки, наші донечки — Настя Каспрук, Юлія Вознюк, Вероніка Наливайко та Тетяна Лабовка.
Це також був і доброчинний вечір. Наприкінці концерту зі словами подяки виступили п. Табака, голова 137-го відділу СУА, та Юлія Вознюк, Міс українка Нью-Джерзі 2018, котра в січні побувала в Україні з місією Посла доброї волі СУА. Особливо глядачів вразила її розповідь про поранених воїнів російсько-української війни‚ котрих вона відвідала у Київському військовому госпіталі. Частина прибутку з цього благодійного концерту буде передана на реабілітацію та лікування поранених ветеранів. Тож кожен учасник вечора, придбавши квитки, вніс свою часточку в цю доброчинну справу.
Валентина Табака подякувала всім союзянкам, котрі допомогли в організації та проведені цього концерту, компанії NS Design Event Production за прекрасне озвучення там масу світлових ефектів, які перетворили цей концерт на справжнє професійне шоу, та всім волонтерам за їхню допомогу. Особлива вдячність спонсорам цього вечора: українській кредитівці «Нова», компанії «Міст», Українській національній спілці, відділенню компанії «Міст» у Кліфтоні.
Люба Каспрук, Наталія Вознюк, Оксана Наливайко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply