Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Доповідь про президентські вибори

Автор:

|

Липень 10, 2014

|

Рубрика:

Доповідь про президентські вибори

25 травня — вибори Президента України

17 червня ц. р. на запрошення управи сеньйорів у Філадельфії з представленням і прозірками про президентські вибори виступила Уляна Мазуркевич, голова Комітету оборони людських і національних прав. Доповідачка побувала в Одесі та Києві разом із відомою журналісткою Труді Рубін, членом редакційної колеґії «Філадельфія Інквайрер», редакційні статті якої виходять у 15 різних часописах і котра часто пише на українські теми. Уляна Мазуркевич показала численні прозірки, які ілюструють сучасну ситуацію в Україні, особливо в Києві й Одесі.
Як спостерігач делеґації УККА (разом було 222 спостерігачів, понад половина із них – не українці, і то не тільки зі США) разом із більш як 3 тис. інших спостерігачів із різних країн світу, що було найбільшим числом від часу незалежності української держави, вона зробила свій внесок у нагляд за президентськими демократичними виборами в Україні та, як усі інші спостерігачі УККА, покрила всі видатки, пов’язані з десятиденним перебуванням в Україні з власних коштів.
Слухачі мали нагоду почути та побачити на прозірках державницькі гасла, які обстоювали унітарність Української держави, такі як «Єдина Україна», і на підставі розповіді прелеґентки довідатися, що російськомовні громадяни України дуже часто відповідають українською мовою, якщо до них звертатися державною. В Одесі було відчутне в розмовах відлуння гостроти ситуації, яка тут склалася 2 травня, коли на проукраїнських демонстрантів напали проросійські сепаратисти та внаслідок непередбачених подій тут загинуло в пожежі 34 особи. Хоч ситуація ще повністю не вляглася, усе-таки місто є об’єднане своєю антисепаратистською й антиросійською настановою та покладає відповідальність за це на Путіна. Приємно було побачити довгі черги військовослужбовців із Криму, котрих перевели на службу в Одесу та які масово прибули голосувати на президентських виборах.
Телеканал «Інтер» — один із найбільших в Україні – показав інтерв’ю з Мадлен Олбрайт, колишнім державним секретарем президента Біла Клінтона, із Києва й Уляни Мазуркевич — з Одеси. Серед виборчих моментів один викликав велике духовне вдоволення: коли колишній полковник совєтської армії, обвішаний десятками військових медалей за бойові заслуги, голосував за кандидата в Президенти, котрий обстоює єдину Україну. Презентація доповідачки була сприйнята схвальними оплесками та викликала зацікавлення в присутніх, котрі продовжили диспут при каві та солодкому.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply