Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Допомога від ТУМ із Чикаґо

Автор:

|

Липень 11, 2013

|

Рубрика:

Допомога від ТУМ із Чикаґо

Товариство української мови імені Шевченка (ТУМ) у Чикаґо за 22 роки свого існування допомагало фінансово всім обласним «Просвітам» України із друком українських книжок, журналів і часописів. За цей час було видано понад 200 книжок у різних галузях і розіслано їх по всій Україні. Також упродовж першого десятиліття ТУМ висилало до всіх обласних «Просвіт» і деяких шкіл та університетів українські книжки й журнали, надруковані в діаспорі. 

Крім цього ТУМ-Чикаґо щороку надавало стипендії здібним студентам із незаможних родин, які студіюють україністику в «Острозькій академії», «Києво-Могилянській академії», Університеті імені Петра Могили в Миколаєві, у Харківському національному університеті й інших вищих навчальних закладах освіти в Україні.
Кошти на ці проекти жертвують члени та прихильники ТУМ-Чикаґо. Також управа й члени товариства беруть участь у святочних базарах і пікніках, де демонструють друковані праці з України та поширюють інформацію про успішну працю обласних «Просвіт» України.
Недавно в Донецьку була видана книжка великого формату «Мости в Україну», у якій докладніше описана робота ТУМ-Чикаґо. Книжку було надіслано до всіх осередків «Просвіти» в Україні, до деяких університетів та до спонсорів і меценатів ТУМ у Америці й Канаді. Цю гарно опрацьовану книжку, на обкладинці якої подано працю мистця Володимира Павлика, можна ще придбати за $15.00, переславши чек на: Ukrainian Language Society, 425 Ridge Ave. Clarendon Hills, IL 60514.

Віра Боднарук

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply