Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Допомога Support Hospitals in Ukraine лікарням в Одесі

Автор:

|

Жовтень 13, 2020

|

Рубрика:

Допомога Support Hospitals in Ukraine лікарням в Одесі
Допомога лікарням

Контейнер із медичним вантажем для ряду лікарень Одеси прибув зі США в рамках міжнародного гуманітарного проєкту Support Hospitals in Ukraine. Про це повідомив Віталій Дубіль, засновник і керівник проєкту. «40-футовий контейнер від Support Hospitals in Ukraine був завантажений у передмісті Денвера (штат Колорадо), його відправили до України. Медичний вантаж отримують три найбільші лікарні в Одесі», — зазначив він.
Зокрема, допомогу отримають Одеський обласний клінічний медичний центр, Одеська обласна дитяча клінічна лікарня Одеський обласний онкологічний диспансер. Цей вантаж став можливий завдяки співпраці з партнерами в США й Україні та за фінансової підтримки кількох підприємців і меценатів. Вантаж доправили в співпраці з волонтерським штабом щодо боротьби з поширенням Covid-19 в Одеській області «Одеса vs Covid».
У складі допомоги, зокрема, є ліжка для реанімаційних відділень, стоматологічні матеріали й обладнання, неонатальне обладнання тощо. Це вже сьомий контейнер з допомогою, надісланий в Україну в рамках проєкту Support Hospitals in Ukraine. З 2014 року в Україну в рамках цього проєкту привезли гуманітарної медичної допомоги на загальну вартість 3,5 млн USD у більшість 15 лікарень і медичних закладів Києва, Дніпра, Запоріжжя, Житомира й інших міст.
Як повідомляв «Міст», через брак захисних засобів хворіють українські медики.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply