Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Допомагаючи дитині, допомагаємо українській родині

Автор:

|

Вересень 03, 2020

|

Рубрика:

Допомагаючи дитині, допомагаємо українській родині
Подарунки для дітей Маріуполя

Цього року через поширення пошести коронавірусу Covid-19 літні табори в Україні не могли відбутися. Замість літніх таборів, які Злучений український американський допомоговий комітет (ЗУАДК) спонсорує вже понад 25 років, екзекутива ЗУАДК рішила перепровадити два проєкти під гаслом «Через дитину простягнемо руку допомоги в українську родину».
Перший проєкт уже реалізували — це придбання якісного, нового взуття для бідних дітей, для дітей-сиріт, напівсиріт, дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей зі східних областей України. ЗУАДК закупив і роздав 424 пари: 228 — для дітей Торецька Донецької области, 56 пар — дітей Маріуполя Донецької области, 73 — для дітей с. Нижнє Попаснянського району Луганської области.
До цього проєкту ЗУАДК також додав 67 дітей-погорільців із с. Смолянинове Новоайдарського району Луганської области. У Новоайдарському районі чотири дні гасили масштабні лісові пожежі. 7 липня через потужний вітер вогонь перекинувся на навколишні села. Найбільше постраждало с. Смолянинове, де вогонь знищив і зруйнував майже 140 будинків. Крім взуття, діти потерпілих родин одержали, за порадою вчителів, нові футболки. Ширшу інформацію про цей проєкт можна переглянути на www.uuarc.org або у Facebook United Ukrainian American Relief Committee, Inc.
Наступний проєкт у цій програмі — закупівля нових шкільних комп’ютерів. Інформація про їхню потребу надходить і буде подана незабаром.
Як повідомляв «Міст», раніше ЗУАДК прозвітував про допомогу постраждалим від повені на західній Україні.
Пресслужба ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply