Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Добре жити в «Українському селі»

Автор:

|

Липень 31, 2019

|

Рубрика:

Добре жити в «Українському селі»
Святкове зібрання у День незалежности України

Обставини життя змусили мене і мого чоловіка Дмитра придбати помешкання в «Українському селі» у Сомерсеті (штат Нью-Джерзі). Це затишна оселя зі семи будинків, у яких проживають 60 родин, виключно українців, котрим виповнилося 55 років. Серед них є такі, хто мають уже понад 95 років. Оселя розташована у мальовничій лісовій місцевості над річкою, тут є великі зелені галявини та багато диких звірів і птаства. Недарма цей штат називають «Садовим». Головне тут — доброзичливі, гостинні сусіди. У мене двічі виникали проблеми зі здоров’ям і я не залишилася без опіки: сусіди приносили їжу, надавали повсякденні послуги.
Управа села, яку очолює Володимир Поплавський, постійно дбає про благоустрій нашої оселі. Разом із добровільними помічниками п. Поплавський влаштував на колишній лісовій галявині столи з лавами для товариських зустрічей і святкових обідів. У центрі села поставили лави для відпочинку мешканців. Скрізь насаджено квітники, а особливо гарним став в’їзд до села, де зробили квітник. Добровольці відремонтували також будинок, який належить Українській православній церкві св. Володимира у Нью-Йорку, отримали подяку та згоду проводити там товариські зустрічі. Ми разом святкуємо Дні незалежності США й України з підійманням державних прапорів. У селі проживають люди різних релігійних конфесій, але усіх об’єднують християнські чесноти братської любови, взаємоповаги та допомоги.
Я задоволена від проживання в цьому селі й висловлюю велику вдячність невтомним членам управи й усім сусідам, які створили в тут таку приємну товариську спільноту.

Лариса Пенцак

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply