Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

До пам’ятних акцій долучилося й Генкосульство України

Автор:

|

Листопад 28, 2019

|

Рубрика:

До пам’ятних акцій долучилося й Генкосульство України
Під час вшанування пам’ять жертв Голодомору в Йонкерсі

В українській церкві св. Михаїла Архангела в місті Йонкерс (штат Нью-Йорк) 24 листопада відбулася проведена о. Кирилом, парохом храму, панахида за жертвами Голодомору-Геноциду 1932-1933 рр. в Україні, у якій взяли участь парафіяни, учні та вихованці місцевої Школи українознавства та Центру дошкільної освіти «Барвінок» разом із викладачами, а також представники української громади та Генерального консульства України в Нью-Йорку.
Напередодні, 23 листопада, дипломати долучилось до загальнонаціональної хвилини мовчання та Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті», вшанувавши пам’ять жертв Голодомору запаленими свічками у вікнах установи та домівках працівників консульства.
Тижнем раніше, 16 листопада у катедральному соборі св. Патрика відбувся головний для Нью-Йорка цьогорічний комеморативний захід-реквієм із вшанування 86-х роковин Голодомору-Геноциду за участі першоієрархів і духовенства українських церков Америки, українських дипломатів, представників Сенату США та міської ради Нью-Йорка, керівництва й членів організацій української громади.
Пресслужба Генерального консульства України в Нью-Йорку

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply