Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Діти прославляли Україну

Автор:

|

Вересень 12, 2013

|

Рубрика:

Діти прославляли Україну

Із нагоди 22-ї річниці відновлення незалежности України українська католицька церква Пресвятої Родини (настоятель о. Ольвіян-Микола Попович) у Лінденгурсті (225 N 4th Str.), Нью-Йорк, провела 25 серпня ц. р. український фестиваль. Свято розпочав молитвою парох, а підготував фестиваль громадський комітет, який очолили Богдан Шафранський і Том Ларая. 

На святі зустрілися українці різних поколінь так званих третьої та четвертої хвиль еміґрації.
Прийшло чимало гостей американського походження. На них чекали українська музика у виконанні гурту «Галичани», який створив у Нью-Йорку композитор і поет Віктор Сидір, власник студії звукозапису, де записано вже кілька компакт-дисків гурту. У програмі були також виступи юних аматорів співу, частування стравами української кухні, які приготували близько 40 жінок із сестрицтва, переважно недавно прибулих з України. Спрагу гості тамували оригінальним львівським пивом.
Діти й підлітки піснями прославляли Україну в концерті. Тепло вітали присутні 12-річну солістку Андрею Попович, яка вже записала свій перший компакт-диск. Дівчинка вчилася співу в заслуженої артистки України Лілії Остапенко, пісні якої теж увійшли до репертуару юної співачки. Андрея Попович народилася в Румунії, у родині священика, а зростала в США. На святі виступали також її брат Андрій Попович, Юлія Попович, Христя Шафранська та Софійка Найда.
Фестиваль не тільки сприяв подальшому згуртуванню церковної громади, її зростанню, а й наблизив Україну до американських шанувальників культури та звичаїв народу молодої незалежної держави.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply