Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Діаспора передала різдвяні дарунки онкохворим діткам Тернополя

Автор:

|

Січень 16, 2019

|

Рубрика:

Діаспора передала різдвяні дарунки онкохворим діткам Тернополя

Громадська організація TogetherforUkraineFoundation, створена українською діаспорою міста Бінґгемптон (штат Нью-Йорк), передала понад 20 різдвяних подарунків і грошову допомогу онкохворим дітям Тернополя. Мета організації — надавати гуманітарну підмогу громадянам України, в т. ч. постраждалим від війни, підтримувати українських військових, надаючи їм необхідні ресурси та медичну допомогу.
За неодноразову поміч медичним закладам Тернопільщини, піклування по українських громадян і захисників добродіям подякував Віктор Овчарук, голова Тернопільської обласної ради. «Проживаючи далеко за межами нашої держави, ви не забуваєте про материнську землю, опікуєтеся постраждалими від війни, нашими захисниками, надаючи їм необхідні ресурси та медичну допомогу. Водночас, допомагаєте і нашим медичним закладам по всій області. І допомога ця відчутна та вагома. Це і сучасне обладнання, і медикаменти, і витратні матеріали», — зазначив він.
«Ви організували різдвяну кампанію зі збору коштів, аби допомогти дітям, які борються з раком. Цю кампанію підтримали 45 людей, котрі зробили пожертви. Долучилися до цієї доброї справи й українські церкви», — додав голова облради.
За його словами, усі родини 23-х діток отримають грошову допомогу, щоб покрити свої витрати на боротьбу з раком, тому надана доброчинна допомога — неоціненна підтримка для сімей, які спіткала така біда. «Від імені усієї обласної ради висловлюю вам велику подяку за добре серце, спасибі кожному, хто долучився до благодійної кампанії. Нехай усі добрі справи повертаються до вас сторицею!», — сказав п. Овчарук.
Також Українська церква з Джонсон-сіті (штат Нью-Йорк) пожертвувала 1 тис. USD, Перша українська церква Бінґгемптону — 420 USD. Загалом із деякими іншими пожертвами зібрали 4 тис. USD, тому кожна дитина отримає грошову допомогу, щоб покрити свої витрати на боротьбу з раком. Відтак приготували 23 коробки з подарунками для діток Тернопільської області, які вручили в комунальному некомерційну підприємстві «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»
Під час попередніх візитів представників організації TogetherforUkraineFoundation передали гуманітарну допомогу для Тернопільської обласної університетської лікарні, Тернопільської обласної комунальної клінічної дитячої лікарні, Тернопільського обласного клінічного онкологічного диспансеру, а також Лановецькій, Збаразькій, Заліщицькій центральним районним комунальним лікарням.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply