Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Діаспора готова допомагати в реформуванні СБУ

Автор:

|

Грудень 31, 2019

|

Рубрика:

Діаспора готова допомагати в реформуванні СБУ
Іван Баканов та Андрій Футей

Українська діаспора в США підтримує наміри з реформування Служби безпеки України (СБУ) та готова допомагати у цьому. Про це під час зустрічі з Іваном Бакановим, головою СБУ, заявив Андрій Футей, президент Українського конґресового комітету Америки. «Ми підтримуємо ваші плани щодо реформи СБУ. Ухвалення нового закону про СБУ дасть змогу відійти від пострадянської системи управління й організації роботи Служби. А ми, своєю чергою, допоможемо вам не звернути зі шляху перетворень», — зазначив він.
Іван Баканов подякував за підтримку перетворень із боку світового українства й наголосив, що Служба безпеки має стати сучасною й ефективнішою структурою, яка здатна не лише швидко реагувати на загрози, але й нейтралізувати їх. «Реформа — це довготривалий процес і новий закон — її основа. Проте змінюватись Служба має вже зараз. І ми вже розпочали цей процес змін. Він невідворотній», — заявив голова СБУ.
Окремо сторони зупинилися на підсумках грудневого саміту лідерів країн нормандської четвірки та зусиллях президента України щодо припинення війни та встановлення довгоочікуваного миру на нашій землі. Й у цьому питанні діаспора також надавала та готова і надалі надавати всебічну підтримку. «Наші заяви є публічними та відкритими. І ми продовжимо підтримувати всі ваші ініціативи щодо встановлення миру в Україні», — заявив п. Футей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply