Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

«Десять заповідей Божих» у Філадельфії

Автор:

|

Липень 05, 2018

|

Рубрика:

«Десять заповідей Божих» у Філадельфії


У Філадельфії 25-29 червня проходив літній християнський табір «Веселі канікули з Богом. Десять заповідей Божих», який спільно організували Релігійне товариство українців католиків «Свята Софія» США (ТСС-А) та Сестри Чину св. Василія Великого. У заході, що відбувся в Духовному центрі сс. Василіянок Провінції Христа Чоловіколюбця у Дженкінтавні (штат Пенсільванія), взяли участь 29 дітей віком 6-12 років.
Тематику організатори опрацювали з думкою про Декалог. Десять заповідей Закону були розміщені на двох скрижалях, бо в них містяться два види любові: любов до Бога і любов до ближнього. Вказуючи на ці два види любові, Господь Ісус Христос на запитання, яка заповідь найважливіша в Законі, сказав: «Полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж подібна до неї: люби ближнього твого, як самого себе. На цих двох заповідях утверджується весь Закон і Пророки» (Мт. 22, 37-40).
Програму табору створили з метою поєднання духовної та культурної спадщини українського народу. В рамках табору діти аналізували заповіді Божі, молилися, вивчали християнські пісні, танцювали, навчалися рукоділлю, грали в навчальні та рухові ігри, відвідали Музей української спадщини при Манор-коледжі, синагогу Бет-Шолом, де ознайомилися з життям пророка Мойсея, а також уперше мали нагоду займатися у драматичному гуртку. Програму координувала Ірина Іванкович, голова ТСС-А, за активної участі катехитів сестер ЧСВВ Теодори Копин, Ольги Михайлюк і Василії Хвасти, а також за підтримки волонтерів Андрія Перронґа, Катерини Городенчук і Меланії Шніцер. Божественну Літургію на закриття табору відслужив о. Петро Васло, капелан Сестер ЧСВВ.
Це була третя спільна ініціатива ТСС-А та Сестер Чину св. Василія Великого в царині духовного виховання молодого покоління українців «в розсіянні сущих».
Прес-служба ТСС-А

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply