Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

День пам’яті Голодомору-Геноциду на Флориді

Автор:

|

Листопад 07, 2018

|

Рубрика:

День пам’яті Голодомору-Геноциду на Флориді

Члени української громади члени міської ради Норт-Порту після ухвалення Прокламації. Роман Чайковський тримає документ

Міська рада Норт-Порту (штат Флорида) на своєму засіданні 1 листопада ухвалила Прокламацію, якою 24 листопада ц. р. було проголошено Днем пам’яті українського Голодомору-Геноциду з нагоди його 85-ї річниці. В присутності членів української громади Роман Чайковський, голова Флоридського відділу Американського комітету визнання українського Голодомору-Геноциду, подякував мерові Ванессі Карусоне та членам міської ради за їхню підтримку української громади.
Перед тим, у жовтні, в публічній бібліотеці Джакаранда у Венисі на Флориді пройшла виставка українських книжок, журналів, жетонів і летючок про Голодомор-Геноцид 1932-1933 рр. в Україні. Виставку підготували Неля Лехман і Віра Боднарук, представниці 56-го відділу Союзу українок Америки, за допомогою Ліди Дихдали та Богдана Боднарука.
Щоб донести до відома нашим американським друзям про Голодомор-Геноцид 1932-1933 рр., Громадський комітет Південно-західної Флориди та Флоридський відділ Американського комітету визнання українського Голодомору-Геноциду влаштовує пропам’ятний концерт в суботу, 17 листопада, в приміщенні Пресвітеріанської церкви у Венисі. Уперше на Флориді виступить Жіночий ансамбль бандуристок Північної Америки та широко відомі музиканти Соломія Івахів (скрипалька), Володимир Винницький (піаніст), Наталя Хома (віолончелістка), Зоя Рожко (солістка Державної опери Києва) та Олег Чмир (баритон).
Соборна панахида за жертвами Голодомору відбудеться в неділю, 18 листопада, в соборі Входу в Храм Пресвятої Богородиці в Норт-Порті.

Віра Боднарук

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply