Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

День Незалежності у Джерзі-ситі

Автор:

|

Вересень 03, 2015

|

Рубрика:

День Незалежності у Джерзі-ситі

У Джерзі-ситі

Із нагоди 24-ї річниці Дня Незалежності України місцевий відділ УККА зобов’язав Український народний дім і Корпорацію Джерзі-ситі підготувати та провести врочистості. Делегатом до міської Ради було обрано Аню Чуйко-Рожій, котра разом із Василем Николиним розпочала підготовчі роботи. У тісній співпраці з представниками мерії міста, зокрема з Ms. Yolenny Vargas, було підготовлено прокламацію, надруковано плакати, летючки та програму.
23 серпня, після відправи у церкві Св. Петра і Павла, гості зібралися у Народному домі для святкування Дня Державного прапора та Дня Незалежності України. Отець Василь Говерла розпочав захід молитвою, після чого присутні співали американський та український гімни. Оля Николин, ведуча свята, запросила всіх присутніх до перекуски, яку приготувала та святково оформила Марія Фюрей, менеджер дому. Залу було прибрано у синьо-жовтих кольорах, а в центрі розташувався великий торт із написом «З Днем Незалежності». У залі були присутні члени місцевої громади, гості з сусідніх міст і гості з України. Перед присутніми виступили діти. Вони читали вірші та танцювали традиційні українські танці. Приємною несподіванкою став виступ Оксани Бац.
24 серпня всі, хто зміг, прибули до мерії міста Джерзі-ситі для офіційного заходу урочистого підняття Державного прапора України за участі мера міста Steven M. Fulop, голови та члена мерії Rolando Lavarro та Michael Yun. Представниками української громади були Ігор Колінець, голова Народного дому, і Василь Николин, голова Корпорації. Святковий захід розпочався об 11-й годині ранку. Парох Василь Говерла з України прочитав молитву за майбутнє України й її благополуччя. Зенон Галькович, ведучий свята та голова місцевого відділення УККА, продовжив програму. Він сказав, що цього року українська громада вирішила нагородити двох видатних членів громади за довголітню, самовіддану, напружену працю для української громади, церкви та Народного дому. Мер Джерзі-ситі вручив Ані Чуйко-Рожій та Олександру Галущаку сертифікати подяки. З коротким словом до присутніх звернулися Василь Николин, Ігор Колінець і Steven M. Fulop. Після виступу Зенон Галькович подякував усім присутнім за участь і запросив піднятися на балкон Ратуші для урочистого підняття Державного прапора України.
Представники українських організацій, пенсіонер, колишній член управ або голова майже всіх місцевих організацій Ілля Шевчук, молодь і діти допомагали меру міста розкласти та прикріпити прапор до флагштоку. Під звуки українського гімну наш прапор замайорів поруч із американським над цілим містом. Здавалося, що прапор було видно і за межами Америки, аж у рідній Україні.
Прес-служба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply