Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

День матері в українському осередку

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

День матері  в українському осередку

Після служби Божої 13 травня ц. р. управа осередку імені Св. Андрія в Норт-Порті (штат Флорида) гідно вшанувала матусь і бабусь української громади квітами й смачним обідом. Віктор Лісничий, голова управи осередку, і члени управи Дарія Томашоска, Клара Шпічка й Галя Ліснича вже напередодні Дня матері робили закупи та готували залу, щоб у гарній родинній атмосфері поздоровити всіх матусь у цей винятковий час. Квитки на обід виготовив Володимир Король, відданий почесний голова осередку, а за їх продаж відповідала Марія Никитин. Культурно-освітні референтки Галя Ліснича й Віра Боднарук підготували невелику, але дуже змістовну програму для гостей.

Голова осередку вітав гостей на святі, а отець протоієрей Іван Фатенко поблагословив трапезу. Смачний обід видавали чоловіки (та все ж — за допомогою жінок). Усім присутнім було подано келишок вина, і на честь мам заспівали «Многая літа».

Перед кавою й тортом культурно-освітня референтка Віра Боднарук звернулася до гостей із привітальним словом і представила двох сестричок Аріяну й Мію Аллен із сусіднього міста Форт-Маєрса, які декламували вірш Юлі Прокопенко з Харкова «Тепло материнського серця» та виконали на скрипках «Пісню про рушник» (муз. Платона Майбороди). На фортепіано заграли «Серенаду» Франца Шуберта. Присутні щиро дякували талановитим дівчаткам гучними оплесками. Також щирими аплодисментами нагородили маму сестричок Олександру Коновал, яка так гарно навчає своїх доньок української мови й докладає великих зусиль, щоби діти не тільки знали мову своїх предків, а й шанували українську культуру.

У другій частині програми виступали славні «Соловейки осередку» в складі Галі Лісничої, Галини Король, Марії Никитин, Анни Наливайко та Віри Боднарук під акомпанемент Володимира Шпічки. У їхньому виконанні прозвучали дві зворушливі пісні — «Мамина молитва» й «Мамо» (соло Галя Ліснича).

На завершення свята Марії Гуменець, членкині осередку, яка від’їжджає на північ через слабке здоров’я, присутні побажали всього найкращого. Від імені Суспільної опіки осередку букет квітів їй подарувала Марія Никитин. А «молоденькій» заступниці голови осередку Дарії Томашоскій, яка святкувала свій день народження, усі гучно заспівали «Многая літа» та побажали цій дуже працьовитій і відданій українській громаді жінці доброго здоров’я ще на багато-багато років! Дуже успішна імпреза була великою заслугою нової управи осередку, яка дружно працює на користь української громади.

Фото Віктора Лісничого і Богдана Боднарука

Віра Боднарук

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply