Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

«День батька» на Тризубівці

Автор:

|

Серпень 18, 2016

|

Рубрика:

«День батька» на Тризубівці
Юна співачка Діяна Савчин виконує в'язанку українських народних пісень

Юна співачка Діяна Савчин виконує в’язанку українських народних пісень

Для української громади Філадельфії є клаптик України на чужині. Це — спортова оселя «Тризуб», де нещодавно відзначали «День батька». Фестиваль відкрив Евген Луців молитвою «Боже великий, єдиний». Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв «Небесної сотні» та полеглих воїнів, котрі віддали життя в Донецькій і Луганській областях за єдину Україну.
Державні гімни США й України (соло — Ігор Кушнір) стали першими акордами урочистостей на літній сцені. Відтак від імені Ореста Лесюка, голови УСО «Тризуб», ведучий привітав усіх із «Днем батька».

Віктора Літкевича, ветерана американської армії та відомого боксера, з «Днем батька» привітали дівчатка школи танцю «Волошки» та маленькі дітки Валентинка і Катеринка

Віктора Літкевича, ветерана американської армії та відомого боксера, з «Днем батька» привітали дівчатка школи танцю «Волошки» та маленькі дітки Валентинка і Катеринка

Фестиваль розпочався музикою фольклорного гурту «Карпати». Орест і Валентина Бородієвич виконали мелодії до пісень «Гори Карпати», «Іванко, Іванко», «Як літав орел» у сучасній обробці. Дитяча школа танцю «Волошки» під керівництвом Олега Гудемяка виконала хореографічну композицію «Привіт» і танці із різних етнореґіонів України, зокрема, Поділля, Буковини, Закарпаття, Бойківщини, Гуцульщини. Із добіркою українських пісень виступили юні співачки Софія Пітула та Діяна Савчин, котрих присутні зустріли бурхливими оплесками.
Водночас із концертом на восьми футбольних полях проходив фінал чемпіонату з футболу за кубок Американської аматорської футбольної федерації. Команда з Балтимора під проводом Браяна Буґаріна стала чемпіоном та отримала цей кубок.
Після цього відбулася забава до вечора під звуки оркестри «Карпати». «День батька» на Тризубівці дав привід для зустрічей, знайомств і спогадів. Зокрема і про батьків, котрих уже немає. Цього дня поцілуйте спрацьовану руку свого батька і помоліться за його здоров’я та довге життя. Нашим дорогим батькам — «Многая літа»!

Роман Лужецький

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply