Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Cвяткували дружно в «Українському селі»

Автор:

|

Січень 02, 2019

|

Рубрика:

Cвяткували дружно в «Українському селі»

На святі в «Українському селі»

Громада Української євангельської церкви «Благодать» із Савт-Рівер (штат Нью-Джерзі) влаштувала Різдвяне свято для мешканців «Українського села» в Сомерсеті цього ж штату. Ще раніше Володимир Поплавський, голова управи села, разом із помічниками, серед котрих особливо відзначилися Василь Легкий, Теодор Яручик і Володимир Процанін, капітально відремонтували клубний будинок, що належить Українській православній катедрі св. Володимира в Нью-Йорку. Саме у оновленому та святково прикрашеному приміщенні відбулося свято.
До села приїхали численні члени євангельської громади. Свято відкрив вітанням Володимир Поплавський. Промовляв від співаків Роман Близнюк. Колядки та пісні на прославу Ісуса Христа та Діви Марії співали церковний хор, молодіжна група прославлення, вокальний гурт молодих сімей, тріо «Родина Крищуків». На арфі грала Наомі Мигович.
Із молитвами та промовами виступили пастор церкви Віктор Марач, котрий запросив відвідувати громаду, пастор Теодор Яручик, котрий розповів, як 50 років тому українці проводили свято на місці, де тепер стоїть село. У цьому він вбачав благословення Господнє закордонному українству, яке знайшло другу батьківщину за океаном, але не забуло першу Батьківщину-матір і допомагає їй.

На святі побувала доктор Ратгерського університету Оля Чабан із чоловіком Едом і донькою Селією

Зворушливим був виступ Юрія Федоріва, голови управи і незмінного старости церковного хору з Української православної катедри св. Володимира в Нью-Йорку, котрий подякував добровільним майстрам за оновлення церковного будинку і радів активній участі численної української молоді у житті церкви «Благодать». Сам промовець ледве стримував хвилювання. На закінчення він заспівав оперовим басом різдвяну колядку.
На святі побували численні гості з інших поселень, зокрема, доктор Ратгерського університету Оля Чабан із чоловіком Едом і донькою Селією. Свято закінчилося щедрим обідом, який приготувало жіноцтво церкви «Благодать».

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply