Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Буковинка, котра мешкає у США, допомагає українським дітям

Автор:

|

Квітень 30, 2020

|

Рубрика:

Буковинка, котра мешкає у США, допомагає українським дітям
Юлія Косівчук

У Сполучених Штатах Америки колишня чернівчанка Юлія мешкає вже 16 років. Якось вона прочитала пост Марти Левченко, буковинської волонтерки, котра збирала кошти на операцію тяжкохворої дитини. Тоді жінка вперше спробувала продати свої картини з янголами через Інтернет. На них одразу ж знайшовся покупець. Отримані від продажу кошти діаспорянка передала волонтерам на Батьківщину.
Одна з поціновувачів чоловічків із крильцями — сестра мисткині Антоніна Бабчук, котра мешкає у Чернівцях. Вона каже, що її родичка ніколи не була байдужою до чужих проблем. У Чернівцях живе і подруга Юлії — Оксана Драчковська. Вона вже отримала подарунок від художниці для свого сина — янгола-оберега.
Юлія Косівчук написала 600 картин із єдиним персонажем — янголом. Художниця його побачила у чоловічому обличчі з характерним довгим носом і крильцями. Час від часу виставляє свої роботи на продаж. Усі вторговані кошти передає чернівецькому Центру доброти для мами та дитини. Міжнародний радіомовник «Голос Америки» визнав Юлію Косівчук однією з 11 українок, котрі роблять світ кращим.

Анатолій Никифоряк, «5 канал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply