Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Благодійний обід семінаристів для потреб України

Автор:

|

Лютий 13, 2019

|

Рубрика:

Благодійний обід семінаристів для потреб України

Владики Антоній і Даниїл із семінаристами — організаторами обіду

У приміщенні Сестрицтва св. Покрови при Українській православній церкві св. Андрія Первозванного у Савт-Бавнд-Бруку (штат Нью-Джерзі) 10 лютого відбувся благодійний обід для допомоги Україні, який приготували студенти Української православної семінарії св. Софії.
В обіді брали участь митрополит УПЦ США й усієї діаспори Антоній і архієпископ Даниїл. Семінаристи приготували борщ, капусняк, солянку, грибний, італійський і гороховий супи, каву та солодощі. Добровільні внески склали $1,571. Ці гроші використають для доброчинних кухонь, які провадить УПЦ США в Україні для бідних людей. Іподиякон Юрій Добко подякував присутнім і помічникам за участь у благодійному дійстві. Опісля хор семінарії співав «Многая літа» та численні колядки.
Благодійні обіди, ініційовані Українським православним товариством св. Андрія, відбуваються в більшості українських православних церков США. При УПЦ США Товариство св. Андрія діє від 1990 року, його діяльність спрямована на розвиток церковного життя в Україні та допомогу потребуючим. Товариство надає постійну допомогу людям у Києві, Переяславі, Чернігові, Тернополі, Чернівцях, Маріуполі, забезпечує харчуванням і необхідним речами самотніх пенсіонерів, допомагає переселенцям з Донбасу, утримує сім благодійних кухонь (понад 4 тис. обідів щомісяця), надає допомогу кільком інтернатам для хворих дітей. Від початку існування Товариство св. Андрія зібрало понад $1,3 млн на здійснення релігійних, освітніх і гуманітарних проектів.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply