Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Благодійну школу англійської мови «Свята Софія» провела на Тернопільщині

Автор:

|

Липень 27, 2017

|

Рубрика:

Благодійну школу англійської  мови «Свята Софія» провела на Тернопільщині

На базі Музейно-меморіального комплексу ім. Патріарха Йосифа Сліпого в с. Заздрості на Тернопільщині з 16 липня триває третя благодійна літня школа англійської мови під патронатом Релігійного товариства українців католиків «Свята Софія» США. Впродовж трьох тижнів діти-сироти, переселенці зі зони проведення антитерористичної операції та семінаристи вищих духовних семінарій Української греко-католицької церкви вивчають мову в інтенсивному режимі. Навчання ведуть викладачі зі США. Загалом у школі навчаються 29 юнаків і дівчат (15 із них — семінаристи) з Івано-Франківської, Київської, Львівської, Тернопільської, Харківської, Херсонської й Одеської областей.
Під час навчання студентів школи відвідують поважні гості. Нещодавно тут побував високопреосвященний Ігор Возьняк, митрополит-архієпископ Львівський. Кир Ігоря урочисто вітали семінаристи Київської трьохсвятительської вищої духовної семінарії. Відтак, владика уділив архієрейське благословення усім учасникам проекту та заохотив їх максимально використати час, відведений на навчання, зазначивши: «Кожна мова — це університет, який відчиняє вам двері у новий світ. Старайтеся так провести кожен день у цій школі, аби він залишив у вашій пам’яті видиму лінію».
Благодійну літню школу також відвідали учасниці англомовного табору на базі колегіуму «Знамення», що у с. Зарваниця, на чолі з Ганною Зварич, заступником начальника управління освіти Тернопільської державної обласної адміністрації. Вони ознайомилися з новими експонатами музейного комплексу ім. Патріарха Йосифа Сліпого, обмінялися враженнями про навчання англійської, а також спільною співучою молитвою англійською мовою завершили свій візит на Батьківщину Блаженнійшого Йосифа. Ірина Іванкович, директор школи, подякувала п. Зварич за організацію такої партнерської зустрічі та побажала учасницям табору успішного завершення навчання. Ганна Зварич висловила вдячність Релігійному товариству українців католиків «Свята Софія» США за збереження та примноження спадщини патріарха Йосифа.
Прес-служба Релігійного товариства «Свята Софія» США

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply