Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Бандуристи записали відео для України

Автор:

|

Серпень 28, 2014

|

Рубрика:

Бандуристи записали відео для України

Кобзарська січ

Капела бандуристів «Кобзарська січ», до якої входять учасники щорічного табору бандуристів у США, виконала патріотичну композицію «За Україну». Пісню співали просто посеред лісу під керівництвом мистецьких керівників Юрія Петлюри та заслуженого артиста України Олега Созанського. Відео зняв Юліян Гайда.

Маестро Петлюра вважає, що ця пісня об’єднує Україну в цей важкий час через те, що автори твору були з обох берегів України. «Ярослав Ярославенко, композитор, працював у польському Львові, — розповів п. Петлюра, — а Микола Вороний, автор слів, був із Катеринославщини, частини Російської імперії, тепер це — Дніпропетровськ».
Програма табору «Кобзарська січ» цьогоріч відзначила свою 35-ту річницю. Цей двотижневий табір, заснований Героєм України Григорієм Китастим, продовжує щороку навчати молодь співу та грі на бандурі. Участь у програмі також беруть гості з Австралії, Арґентини, Німеччини, Канади й України. «Кобзарську січ» організує Українська капела бандуристів імені Тараса Шевченка в США, але заснована вона була в Києві 1918-го.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply