Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Американські білоруси підтримують Україну

Автор:

|

Травень 29, 2022

|

Рубрика:

Американські білоруси підтримують Україну
Учасники свята з прапорами України, Польщі та Білорусі

У Білоруській автокефальній православній церкві Жировицької ікони Божої Матері у Гайланд-парку (штат Нью-Джерзі) 22 травня відбулось храмове свято, на яке з прибув Канади архиєпископ цієї церкви Святослав, який відслужив літургію у співслужінні багатьох священників. Владику привітав митрофорний протоєрей Зиновій Жолобак, настоятель храму. Свято проходило під знаком єдности з Україною, яка переживає напад Росії.
З Нью-Йорку приїхав Станіслав Старнавський, віцеконсул Генерального консульства Польщі. Його сердечно вітав владика Святослав, відзначивши велику допомогу Польщі страдницькій Україні. Дипломатові вручили для Генерального консульства прапори Польщі й України. Всі сфотографувалися з цими прапорами й з прапором Білоруси, який заборонив режимом Лукашенка.
На святковому обіді білоруси Андрусь Дундуков і Алекс Позняк закликали надавати допомогу війську України, в якому беруть участь і білоруси. Білоруські добровольці, які підтримують Україну в російсько-українській війні, створили окремий батальйон ім. Кастуся Калиновського, який 25 березня ц. р. увійшов до складу Збройних сил України.
Як повідомляв «Міст», у бою з рашистськими окупантами загинув командир роти білоруського батальйону.

Лев Хмельковський

About Author

Meest-Online