Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

Активісти в США написали листа Меркель

Автор:

|

Травень 18, 2021

|

Рубрика:

Активісти в США написали листа Меркель
Українці під німецьким посольством

Громадська організація «Коаліція проти фінансування неофашизму Путіна» передала через посольство Федеративної Республіки Німеччина (ФРН) у США лист-звернення до канцлерки Анґели Меркель зі закликом зупинити будівництво газогону «Північний потік-2» (ПП2).
«Ми маємо дуже просту ціль — зосередити увагу німецького уряду і взагалі людей на важливості стримування ПП2, який наразі майже закінчений. Він дуже шкодитиме не лише Україні, а й ФРН, Європі й Америці», — розповів Ярослав Мартинюк, організатор акції. Він додав, що припинення проєкту з будівництва російського газогону було б найефективнішим інструментом тиску на Кремль.
У зверненні наголошується на важливості не допустити завершення побудови ще одного кремлівського газогону з огляду на теперішню поведінку путінської Росії. «Закликаємо вас, пані канцлер, негайно вжити заходів для припинення всіх робіт із спорудження ПП2, доки Путін не виведе всі російські війська з території України та не звільнить Олексія Навального», — зазначається в документі.
Учасники акції під посольством також звернулися зі закликом до ФРН «зберігати мораторій на Nord Stream 2 до перегляду незалежною експертною комісією його впливу на енергетичну безпеку Німеччини й Європи на тлі постійного зростання загрози з боку неофашистської Росії».
Крім цього, у листі висловили рекомендації офіційному Берліну взаємодіяти з чинною адміністрацією США з метою зміцнення євроатлантичних зусиль у сфері кібербезпеки, чистої енергетики, а також пошуку прийнятних і доступних енергоносіїв.
Організатори акції на запрошення німецької сторони зайшли в будівлю посольства, щоб зустрітися зі дипломатами й обговорити всі питання, пов’язані зі зверненням «Коаліції проти фінансування неофашизму Путіна» до німецького уряду. «Ми мали достатньо тривалу розмову. Кожен із нас висловив позицію, чому канцлерка Меркель має зупинити будівництво цього газогону», — поінформував за результатами спілкування Євген-Зенон Стахів, співголова коаліції. За його словами, німецька сторона вислухала всі арґументи та пообіцяла передати лист до Берліна.
Як повідомляв «Міст», у Німеччині партія Меркель провалила місцеві вибори.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply