Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Акція Софійки викликала зацікавлення в Америці

Автор:

|

Травень 05, 2022

|

Рубрика:

Акція Софійки викликала зацікавлення в Америці
Софійка Муртазин готує малюнки

Кілька тижнів тому восьмирічна тоді Софійка Муртазин (щойно їй виповнилося дев’ять років) розпочала особисту акцію допомоги війську України. Здібна дівчинка виготовила серію малюнків на підрамниках і запропонувала придбати їх за добровільні пожертви спершу в «Українському селі» в Сомерсеті (штат Нью-Джерзі), а потім у своїй школі в Гілсборо. Акція мала успіх, школярі провели віче, щоб показати свою підтримку України, на якому Софійка у вишиванці представляла Україну.
Про ініціативу дівчинки розповіли тижневики «Свобода», «Міст», а також Facebook та інші інформаційні ресурси. Це викликало масове зацікавлення по всій Америці і за кордоном. До Софійки зверталися охочі придбати її малюнки. Сума пожертв перевищила 8 тис. USD. На ці гроші Софійка з мамою придбали речі, потрібні військовим, і все доправили на фронт. Тепер надійшли відеоподяки і вітання від українських вояків. Офіційні подяки також прислали Генеральна асамблея штату Нью-Джерзі, директор Інституту досліджень діаспори Острозької академії Алла Атаманенко й інші.
Водночас люди звертаються з проханням допомогти придбати малюнки Софійки Муртазин і таким чином приєднатися до акції допомоги війську України. З цього питання можна звернутися до Марти Муртазин за тел.: 908-294-0755, підписатися у Facebook Marbook або Instagram Martuneya. Cофійка Муртазин продовжує акцію допомоги українським військовим.
Як повідомляв «Міст», у Чикаґо провели акцію проти російського вторгнення.

Лев Хмельковський

About Author

Meest-Online