Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

70-річна американка Галина Климук-Хомяк перебралася на постійне проживання до України

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

70-річна американка Галина Климук-Хомяк перебралася на постійне проживання до України

Галина Климук-Хомяк

Галина Климук-Хомяк передала допомогу від американських ветеранів корейської війни Сумському обласному військовому комісаріату. Це — ноутбуки новітнього покоління для обладнанням класу, де тепер проводитимуть психологічний відбір кандидатів на військову службу за контрактом.
Громадянка США особисто вручила підполковнику Олегу Скічко, заступнику обласного військового комісара, комп’ютерну техніку та лист від ветеранів зі штату Флорида, який завершується словами: «Ми з вами! Хай Бог оберігає вас!».
Сама п. Галина народилася 1948 року в таборі переміщених осіб в Західній Німеччині. Проживаючи та навчаючись там, а пізніше — у Великій Британії та США, вона ніколи не забувала про своє українське коріння: працювала вчителькою в школі, допомагала землякам вивчати іноземну мову.
Маючи вже досить поважний вік, п. Галина зголосилася поїхати з американською знімальною групою до Києва, на Майдан як перекладач. Після цього вирішила залишитися в Україні. Режисер знімальної групи сказав їй тоді: «Я вас розумію, ви не можете інакше». Жінка провела в Україні весь час Революції гідності, приєднавшись до «Галичанської сотні».
А коли галичани пішли добровольцями захищати Україну, неспокійне серце п. Галини надихнуло її на волонтерську працю, вона стала одним із найактивніших членів української діаспори в Америці, через її руки пройшли тонни вантажів гуманітарної допомоги для українських воїнів і цивільного населення: продукти, ліки, одяг, елементи екіпірування та спорядження.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply