Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

23-тя річниця відновлення Незалежності України

Автор:

|

Серпень 07, 2014

|

Рубрика:

23-тя річниця відновлення Незалежності України

Україна

24 серпня ц. р. українці в усьому світі відзначатимуть 23-тю річницю відновлення Незалежності України. Ця монументальна заява Верховної Ради 23 роки тому дала змогу українцям стати господарями на своїй землі та забезпечити її територіальну цілісність і суверенітет.
Уже протягом 23 років українці працюють над утвердженням справжньої демократії та запровадженням реформ вільного ринку. Вони боролися, щоби скинути зі себе ярмо радянської спадщини, яка придушувала їх протягом століть; вони звернули свої погляди на Європу та на інтеграцію зі західним світом. Тим не менше, після понад двох десятиліть свободи та незліченних успіхів Україна – близько 50 млн. населення – ще раз стикається зі вторгненням на свою територію її історичного ворога — Росії.
Торік Україна пережила бурхливе та часто насильницьке існування. Протести, які почалися в листопаді 2013 року, унаслідок різкої відмови колишнього тиранічного уряду від підписання європейсько-українського договору, перетворилися на вимогу гідності та поваги. Саме тому, що українці високо цінують свою свободу та принципи демократії, на тлі вбивств сотень невинних людей, незаконного вторгнення і окупації Криму Росією та російсько-підтриманні терористичні повстання в Донбасі, громадяни України демократично і вільно обрали свого Президента й тим довели всьому світу, що вони сповнені рішучості в досягненні демократії, суверенітету та національної єдності.
Тепер наші брати і сестри в Україні продовжують свої змагання й дуже часто жертвують своїм життям заради свободи, справедливості та побудови справді незалежної, європейської країни. У цю 23-тю річницю відновлення Hезалежності України подвоїмо наші зусилля у допомозі нашим братам, котрі справді потребують нас більше, ніж будь-коли. Українці борються за своє життя. Україна бореться за своє виживання. Ця надзвичайно серйозна та небезпечна ситуація, в якій Україна зараз перебуває, змушує нашу українсько-американську громаду задуматись щодо нашої моральної відповідальності перед народом України та закликає зміцнити нашу рішучість, щоби допомогти йому. Тому пам’ятаймо: допомога Україні — це справа честі кожного одного з нас!
Нехай Господь подасть українській нації міцність і силу духа, щоби протистояти безперервним нападам з боку підтримуваних Росією терористів у східній Україні, а героям, які віддали своє життя в боротьбі за незалежну та суверенну Україну, — вічний спокій!
Слава Укрaїні! Героям слава!
Прес-служба Українського конґресового комітету Америки

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply