Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Звернення СКУ до міжнародної спільноти

Автор:

|

Березень 13, 2014

|

Рубрика:

Звернення СКУ до міжнародної спільноти

Світовий конґрес українців (СКУ) негайно закликає міжнародну спільноту ретельно проводити моніторинг недавніх подій у Криму, зокрема військової інтервенції Росії. «Украй важливо, щоби міжнародна спільнота нагадала Росії про свої міжнародні обов’язки щодо України, у тому числі зобов’язання у Будапештському меморандумі про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї 1994 року стосовно територіальної цілісності України», — заявив Евген Чолій, президент СКУ.
Світовий конґрес українців підтримує звернення Верховної Ради України від 28 лютого 2014 року до Російської Федерації, Сполучених Штатів Америки й Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії негайно провести консультації з Україною, щоби запевнити дотримання Будапештського меморандуму. СКУ також звертається до міжнародної спільноти послати представників до Східної та Південної України, особливо до Криму, щоби провести ретельний моніторинг тиску з боку російських збройних сил у підриві суверенітету України.
«Світовий конґрес українців звертається до міжнародної спільноти вжити термінових заходів у вирішенні конфлікту в Криму та запевнити безпеку у реґіонi», — додав п. Чолій.
Прес-служба Світового конґресу українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply