Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Зустріч президента СКУ з главами українських Церков

Автор:

|

Вересень 05, 2013

|

Рубрика:

Зустріч президента СКУ з главами українських Церков

Президент Світового конґресу українців (СКУ) 26 серпня ц. р. мав окремі зустрічі з патріархом Української православної церкви Київського патріархату Філаретом і патріархом Української греко-католицької церкви Святославом, а також з архієпископом-емеритом Української греко-католицької церкви Любомиром Гузаром.
Евген Чолій скористався з нагоди коротко поінформувати ієрархів про роботу щойно проведеного у Львові Х Світового конґресу українців і подякувати їм за їхні привітання.
Під час зустрічей обговорювалися поточні питання, включно з важливістю євроінтеграції України, а також питання розвитку співпраці Церков і українських громад у всьому світі та заплановані міжнародні заходи, що будуть проходити з ініціативи СКУ.
Блеженнійший Святослав висловив удячність президенту СКУ за його участь у врочистостях освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового 17-18 серпня ц. р. у Києві та за його привітання, виголошені на святковому бенкеті. Пан Чолій запевнив патріарха Святослава, що буде звертатися зі закликом до української діаспори, щоби продовжити фінансову підтримку Патріаршого собору для забезпечення повного завершення його будівництва.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply