Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Зустріч із прем’єр-міністром Канади

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Президент СКУ Евген Чолій 14 жовтня 2011 року в Торонто взяв участь у зустрічі делеґації Конґресу українців Канади (КУК) зі Стівеном Гарпером, прем’єр-міністром Канади, й у святковому бенкеті з нагоди його нагородження Шевченківською медаллю — найвищою нагородою КУК.

До складу представників КУК на зустрічі з прем’єр-міністром увійшли: Павло Ґрод, президент; Джеймс Темертей, голова національної консультативної ради, і Тарас Залуцький, екзекутивний директор. Було обговорено низку питань стосовно України.

Під час бенкету президент КУК вручив Стівенові Гарперу Шевченківську медаль і відзначив його визначний внесок у розвиток української громади в Канаді та підтримку різних важливих для української спільноти питань, що насамперед стосуються визнання Канадою Голодомору 1932—1933 рр. Ґеноцидом українського народу, захисту людських прав і демократичного розвитку України. Своєю чергою, прем’єр-міністр Канади подякував за високу нагороду й у своїй промові звернув увагу присутніх на діяльність української спільноти в справі розбудови Канади. Він також запевнив: український народ може розраховувати на те, що Канада стоятиме на сторожі його свободи.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply