Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Зустріч чільних діаспорян із представниками ОПУ

Автор:

|

Липень 01, 2021

|

Рубрика:

Зустріч чільних діаспорян із представниками ОПУ
Зустріч із Андрієм Єрмаком

Керівники СКУ зустрілися з Андрієм Єрмаком, керівником Офісу президента України (ОПУ), Андрієм Сибігою, новопризначеним заступником керівника ОПУ, а також із Василем Боднаром, заступником Міністра закордонних справ України.
Діаспору на зустрічі представляли: Павло Ґрод, президент СКУ; Стефан Романів, перший віцепрезидент СКУ, Андрій Футей, віцепрезидент СКУ; Олена Кошарна, віцепрезидентка й очільниця Комітету СКУ з питань економічного розвитку України; Павло Садоха, реґіональний віцепрезидент СКУ у Західній і Південній Європі; Роман Ващук, керівник Ради міжнародної політики СКУ; представники офісів СКУ у Торонто та Києві.
«Головною темою обговорення під час зустрічі стала співпраця між Україною та всесвітньою українською діаспорою. Серед іншого, йшлося про підтримку вступу України у НАТО, протидію Росії у добудові її газогону «Північний потік-2», зміцнення міжнародної коаліції на підтримку України, опір російській аґресії та розробку дорожньої карти з деокупації Криму. Іншими темами обговорення також стали зміцнення верховенства права в Україні та судова реформа, а також глобальне визнання Голодомору геноцидом. Сторони обговорили залучення СКУ до ряду важливих майбутніх заходів, а саме: інавгураційного саміту «Кримської платформи», запланованого візиту президента Зеленського до США, а також заходів, присвячених 30-літтю незалежності України», — йдеться в повідомленні.
«Світовий конґрес українців та українські громади працюють над підтримкою України та забезпеченням її інтересів в усьому світі. Ми єдині у нашій підтримці демократичної, заможної й європейської України. В очікуванні пом’якшення обмежень, пов’язаних із пандемією коронавірусу, можемо нарешті починати планувати наші особисті зустрічі з президентом Зеленським та іншими українськими високопосадовцями», — наголосив Павло Ґрод. Крім цього, провід СКУ скористався нагодою привітати п. Сибігу в його новій ролі заступника керівника ОПУ з питань зовнішньої політики.
Як повідомляв «Міст», Павло Ґрод зустрівся з керівницею СФУЛО.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply