Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Зупиніть геноцид із боку росіян в Україні!

Автор:

|

Квітень 18, 2022

|

Рубрика:

Зупиніть геноцид із боку росіян в Україні!
Павло Ґрод

Світовий конґрес українців закликає НАТО негайно надати Києву важке наступальне озброєння, необхідне для припинення російського геноциду українців. «Жорстока розправа над місцевим мирним населенням, очевидцем якої стала Буча, — це жах, який відбувається по всій Україні. Це відбувається на всіх окупованих Росією територіях. Очевидно, що це геноцид та уособлення зла, — заявив президент СКУ. — Російська армія і Путін — військові злочинці, яких треба зупинити. Ті, хто підтримує це зло, мовчить або продовжує вести бізнес із РФ, є причетними до цих злочинів. Ми закликаємо країни-члени НАТО надати Україні літаки, танки та зброю, щоб зупинити цей геноцид. Усі цивілізовані країни повинні припинити фінансування військових злочинів, спинивши російську економіку».
Росія має довгу історію масового насильства над українцями й іншими етнічними групами. Зрозуміло, що режим Путіна має намір знищити Україну як державу й українців як народ. «Міжнародне співтовариство має твердо стояти на боці України і надати їй необхідну зброю для захисту, щоб зупинити цей геноцид», — сказав Павло Ґрод.
СКУ закликає всіх союзників України: негайно надати Україні зброю, необхідну для припинення геноциду з боку росіян в Україні; повне економічне ембарго на торгівлю з РФ у т. ч. нафтою та газом; необхідно закрити для російських товарів всі кордони та порти; треба скасувати візи для всіх громадян РФ; відлучити всі російські фінансові установи від SWIFT; заморозити всі російські активи по всьому світу; вигнати РФ із усіх міжнародних інституцій і припинити з нею дипломатичні стосунки.
Україна не відмовиться від цієї боротьби, і ми як представник світових українських спільнот закликаємо всіх цивілізованих людей об’єднатися з Україною негайно, діяти зараз, вимагати від вашого уряду надати Україні більше зброї та продовжувати розслідування воєнних злочинів Путіна, керівництва в Кремлі, російських військових, які відповідальні або причетні до цих жахливих звірств.
Як повідомляв «Міст», російські товари та послуги треба бойкотувати.

About Author

Meest-Online