Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 19, 2022

Зупинімо російську аґресію в Україні й Європі!

Автор:

|

Грудень 08, 2021

|

Рубрика:

Зупинімо російську аґресію в Україні й Європі!

Напередодні зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО у Ризі (Латвія), СКУ закликав міжнародне співтовариство та лідерів провідних держав зайняти чітку та однозначну позицію з вимогою до Російської Федерації негайно припинити ворожі дії проти України й усієї Європи.
Російська гібридна аґресія наразі розгортається на кількох різних фронтах, а її тактика передбачає одночасні та скоординовані дії зі застосуванням зброї як військового, так і невійськового характеру: від бряцання зброєю на кордонах України та у Чорному морі, до створення штучної міґраційної кризи у Білорусі, використання поставок природного газу у Європу у ворожих цілях. Усе це — складові єдиної кампанії Москви з метою посіяти хаос, незгоду та дезорганізацію у Європі.
Плани Росії вже давно не є таємницею. Впродовж 2021 року Володимир Путін і Дмитро Медведєв особисто озвучили ідеологічні обґрунтування для російського вторгнення в Україну. Москва готує це вторгнення, задіюючи політичну й економічну зброю, щоб дестабілізувати Україну та весь реґіон.
У своїй нещодавній статті Владислав Сурков, провідний ідеолог путінського, режиму відверто заявив: «Експорт хаосу — справа не нова. Поділяй і володарюй — стародавній рецепт. Росія отримає свою частку в новому всесвітньому збиранні земель».
Міжнародна спільнота не має стати жертвою російського шантажу. Умиротворення аґресора більше не є можливим. Світ мусить зайняти єдину тверду позицію, спрямовану на стримування російської аґресії та збереження миру.
Цього можливо досягти шляхом: чітких заяв зі засудженням російської аґресії та ескалації; посилення санкційного тиску на Москву; посилення зусиль зі стримування аґресора, що може бути досягнуто через збільшення постачання військового обладнання, захисного спорядження та знань/досвіду до України.
Як повідомляв «Міст», СКУ закликав до єдності перед аґресією РФ.

About Author

Meest-Online